Esileht / ARVUTID&IT / Arvutite lisad / Monitorid / Monitor 22" Philips 227E6LDSD FHD

Monitor 22" Philips 227E6LDSD FHD

Tootegrupid

Osta Monitor 22" Philips 227E6LDSD FHD its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 227E6LDSD/00
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
ESTO järelmaks kuumaks al. 10,97 €

129,00 €

 

Monitor 22" Philips 227E6LDSD

Erksad värvid, selged detailid elegantses vormis

 • 16 : 9 täis-HD ekraan selgete detailsete piltide jaoks

  16 : 9 täis-HD ekraan selgete detailsete piltide jaoks

  Pildikvaliteet on oluline. Tavalised ekraanid on küll kvaliteetsed, kuid te ootate enamat. Sellel ekraanil on täiustatud täis-HD 1920 x 1080 lahutusvõime. Täis-HD tagab erksad detailid koos kõrge heleduse, uskumatu kontrastsuse ja realistlike värvidega, luues elutruu pildi.

 • SmartContrast sügavmustades toonides detailide jaoks

  SmartContrast sügavmustades toonides detailide jaoks

  SmartContrast on Philipsi tehnoloogia, millega analüüsitakse esitatavat sisu, kohandatakse automaatselt värve ja kontrollitakse taustvalguse intensiivsust, ikka selleks, et dünaamiliselt täiustada kontraste võimalikult heade digitaalsete kujundite ja videote esitamiseks või mängude mängimiseks, kus on esindatud tumedad toonid. Kui valite ökorežiimi, kohandatakse kontraste ja täiustatakse taustvalgust, et saavutada igapäevastest kontorirakendustest parim kuva ja tagatakse väiksem energiatarbimine.

 • Moodsad puutetundlikud nupud täiendavad kujundust.

  Moodsad puutetundlikud nupud täiendavad kujundust.

  Nutikad puutetundlikud nupud asendavad tasapinnast üle ulatuvaid nuppe, võimaldades kasutajal nii kuvarit oma vajadustele kohandada. Ka kõige õrnemale sõrmepuudutusele reageeriv nupp annab monitorile tänapäevase välimuse.

 • MHL-tehnoloogia mobiilisisu nautimiseks suurel ekraanil

  MHL-tehnoloogia mobiilisisu nautimiseks suurel ekraanil

  Mobile High Definition Link (MHL) on mobiilne heli-/videoliides, et ühendada mobiiltelefonid ja muud kaasaskantavad seadmed otse kõrglahutusega ekraanidega. Valikuline MHL-kaabel võimaldab hõlpsalt ühendada MHL-toega mobiilseadme selle suure Philipsi MHL-ekraaniga ja vaadata, kuidas teie HD-videod elustuvad tänu täisdigitaalsele helile. Nüüd võite mitte lihtsalt nautida oma mobiilimänge, -fotosid, -filme või muid rakendusi suurel ekraanil, vaid võite samal ajal oma mobiilseadet laadida, nii ei saa teil kunagi aku vahepeal tühjaks.

 • HDMI-valmidus täis-HD meelelahutuseks

  HDMI-valmidus täis-HD meelelahutuseks

  HDMI-valmidusega seadmel on olemas kogu vajalik riistvara, et võtta vastu kõrglahutusega multimeediumiliidese (HDMI) signaale. HDMI-kaabel võimaldab esitada kvaliteetset digitaalvideopilti- ja -heli ühe juhtme kaudu arvutist või ükskõik mitmest AV-allikast (kaasa arvatud digiboksid, DVD-mängijad ja AV-vastuvõtjad ja videokaamerad).

 • LED-tehnoloogia tagab säravad värvid ja energiasäästu

  Valged LED-lambid on toekad seadmed, mis saavutavad täieliku valguse ja püsiva heleduse kiiremini, muutes seeläbi käivitusaja lühemaks. LED-lambid ei sisalda elavhõbedat, mistõttu on nende ringlussevõtmine ja kasutusest kõrvaldamine keskkonnasäästlikum. LED-lambid võimaldavad paremini reguleerida LCD-taustvalguse hämardamist ning tulemuseks on suurepärane kontrastsus. Samuti on LED-lampidel tänu kogu ekraani ühtlasele heledusele ülihead värvid.

 • Tehnoloogia SmartImage Lite pildisätete hõlpsaks optimeerimiseks

  SmartImage Lite on Philipsi ainulaadne juhtiv tehnoloogia, mis analüüsib ekraanile kuvatavat sisu ja tagab optimaalse ekraanipildi. Tehtud valiku põhjal täiustab SmartImage Lite parima ekraanipildi tagamiseks dünaamiliselt kontrastsust, värviküllastust ja piltide ning videote teravust. Seda kõike reaalajas ühe nupuvajutusega!

Sarnased tooted