Esileht / KÄSITÖÖKUNST / Küünalde valmistamine / Küünla aroomiõlid / Küünla aroomiõli 10ml Palo Santo

Küünla aroomiõli 10ml Palo Santo

Tootegrupid

Osta Küünla aroomiõli Palo Santo 10ml its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 152602
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-6 tööpäeva

2,30 €

Kogus:

 

Küünla aroomiõli Palo Santo 10 ml

Palo Santo on Lõuna-Ameerikast Peruust pärit püha puu. Palo Santo puitu põletades tekib imelise lõhnaga suits mis omab nii teraapilisi ja meditsiinilisi tervendavaid omadusi. Seetõttu kasutatakse Palo Santo puitu puhastus- ja ravirituaalides.  

Meie müüme spetsiaalselt küünlatööstuse tarbeks toodetud aroomiõli kontsentraat. Kuna küünlatööstus vajab tugevamaid aroome siis valmistataksegi küünla aroomiõlid kontsentreeritumad kui tavalised aroomiõlid.

See õli sobib segamiseks kõigi küünlavahadega. Sobib kasutamiseks ka lõhnalampides.Annustamine sõltub küünlavalmistaja soovist ja küünla materjalist. Soovitav annus 1-5%

Käesolevaga deklareerime, et küünalde aroomikontsentraadid:

  • Vastavad IFRA standarditele. (Soovi korral saadaval üksikute toodete IFRA sertifikaadid).
  • Vastavad REACH-määrusele ja ükski toode ega pakend ei sisalda aineid, mille Euroopa Keemiaagentuur ( ECHA) on avaldanud ajakohastatud SVHC kandidaatide nimekirjas (väga ohtlikud ained) alates 07.2019 
  • VASTAVUSDEKLARATSIOON Vegan-sertifikaat - meie parimate teadmiste kohaselt French Colour and Fragrance Co. ei kasuta oma toodetes loomadest saadud lõhnaaineid ega värvaineid.
  • Lõhnaaineid ja nende koostisosi (mis on loetletud RAHVUSVAHELISES KOSMEETIKALISE KOOSTISOSA SÕNASTIKUS JA KÄSIRAAMATUS - 8. väljaanne) ei ole French Color & Fragrance testinud loomadel - LOOMADE KATSETAMATA DEKLARATSIOON (TI / 9/6)

Tähelepanu. Hoida otsesest kokkupuutest nahaga. 

Tootja: French Color & Fragrance Co.

 

Sarnased tooted