Esileht / Akupank 20000mAh Romoss Ares 20 Black

Akupank 20000mAh Romoss Ares 20 Black

Tootegrupid

Tootekood: PAS20-102-2131
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

29,90 €

Kogus:

 

Akupank Romoss Ares 20 Powerbank

Romoss Powerbank Ares 20 eristub kompaktse suuruse ja kuni 20 000 mAh mahutavusega. See on varustatud 3 sisendpordiga (mikro-USB, USB-C ja Lightning) ja 2 USB-väljundpordiga. See võimaldab kiiret laadimist 2,1 A. Sellel on sisseehitatud LED-ekraan ja tagatud on ohutu kasutamise. Samuti paistab see silma laialdase ühilduvuse poolest. Kerge ja käepärane – võite selle isegi lennukisse kaasa võtta.

 

Suur mahutavus

Vaatamata väikesele suurusele pakub akupank muljetavaldavaid võimalusi. See on varustatud tipptasemel liitiumpolümeerakuga, mille võimsus on 20 000 mAh. See tähendab, et selle abiga saad laadida iPhone 8 umbes 8 korda, Huawei P10 või Oppo R11s umbes 4,3 korda ning Vivo X9 umbes 4,5 korda.

 

Sisseehitatud ekraan

Te ei pea enam mõtlema, kui palju energiat teie akupangas alles on. Ares 20-l on väike sisseehitatud LED-ekraan, mis kuvab aku laetuse protsenti. Vaid ühe pilguga saate teada, kas seade ikka teenib teid või on parem see laadimiseks ühendada.

 

Võib kaasas olla peaaegu kõikjal

Powerbank vastab lennundusstandarditele, nii et saate selle hõlpsalt lennukisse kaasa võtta. Seade on ülimalt kerge, käepärane ja kompaktne – mahutad selle lihtsalt kotti, seljakotti või isegi taskusse. Selle ümarad servad ja meeldiv puutepind muudavad selle kasutamise mugavaks. Toode on vastupidav ka kriimustustele ja kulumisele.

 

Kasutusohutus

Ärge muretsege akupanga ja sellega ühendatud seadmete ohutuse pärast. Ares 20 on tõhusalt kaitstud muu hulgas ülelaadimise, liigvoolu, lühise, elektromagnetvälja ja temperatuuri mõjude eest. Nii saate oma nutitelefone või tahvelarvuteid turvaliselt laadida peaaegu igas olukorras.

 

Laadige korraga kuni 2 seadet

Powerbank on varustatud 2 USB väljundpordiga - 5V 1A ja 5V 2.1A. Nii saad laadida korraga 2 seadet – näiteks tahvelarvutit ja telefoni. Te ei pea ootama ühe seadme laadimist enne teise ühendamist! Lisaks toetab üks portidest 2,1A kiiret laadimist, nii et teie nutitelefon või iPad saab kiiresti kasutusvalmis olla!

 

3 sisendporti

Powerbanki laadimine on väga mugav ja ei võta liiga kaua aega. Ares 20 on varustatud 3 sisendpordiga – micro USB, Lightning ja USB-C. See võimaldab ühendada selle laadijaga iga päev kasutatava kaabli abil – näiteks telefonist. Ei pea alati lisakaablit käepärast olema!

 

Universaalne ühilduvus

Olenemata sellest, milliseid seadmeid te kasutate – Ares 20 jõupangaga saate neid probleemideta laadida. Toode kasutab intelligentset Fitcharge tehnoloogiat, tänu millele ühildub enamiku turul saadaolevate populaarsete nutitelefonide ja tahvelarvutitega nagu Apple, Huawei, Samsung ja Xiaomi.

  

Spetsifikatsioon

 

Bränd Romoss
Nimi Ares 20 powerbank
Mudel PAS20
Mahutavus 20 000 mAh (74 Wh)
Nimivõimsus 12 500 mAh (5 V / 2,1 A)
Kaal 430 g
Mõõtmed 14,6x69,8x29,6 mm
Sisend 5V-2,1A (Lightning / Micro USB / USB-C)
Väljund 5V-2,1A / 5V-1A / 2,1A
Värv Must

Sarnased tooted