Esileht / SPORT&HOBI / Auto ja moto / Videoregistraator / Autokaamera Garmin Dash Cam 57Wifi

Autokaamera Garmin Dash Cam 57Wifi

Tootegrupid

Tootekood: 010-02505-11
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 10,31 €

199,00 €

Kogus:

 

Videoregistraator Garmin Dash Cam 57

Väike kaamera, tõhus kaitse.

Laia 140-kraadise vaateväljaga, mis jäädvustab ja salvestab kõik olulised detailid 1440p HD-videole oled kompaktse ja hääljuhitava Garmin Dash Cam 57-ga alati hoitud.

  • * Jäädvusta olulised üksikasjad. Salvesta 1440p HD-video 140-kraadise lainurgaga.
  • * Et detailid loevad, näitab sisseehitatud GPS sündmuste toimumise aega ja kohta.
  • * Hääljuhtimisega on kõik lihtsam – häälkäskudeks pole käsi vaja.
  • * Kasuta reaalajas jälgimist oma auto kaugjuhtimiseks.
  • * Parkimisvalve annab märku, kui sinu pargitud autot mõni oht ähvardab.
  • * Veidi rohkem ülevaadet ei tule kunagi kahjuks. Juhi märguanded kannavad sinu eest hoolt.

KOMPAKTNE JA DISKREETNE
See taskusuurune pardakaamera on märkimisväärselt kompaktne, mistõttu on see ideaalne seade video jäädvustamiseks ilma, et see jalus oleks. Korrastatud ja diskreetse paigalduse jaoks on lisatud kaks toitekaabli valikut - suunaga üles või alla.

SELGE HD-VIDEO
1440p Hd-video, 140-kraadise objektiivi ja Garmin Clarity™ HDR-optika abil jäädvustad selgeid oluliste detailidega videoid nii päeval kui ka öösel. Soovi korral kasuta video esitamiseks otse seadme 2″ LCD-ekraani.

AUTOMAATNE SALVESTAMINE
Pärast kaamera ühendamist sõiduki toiteallikaga jäädvustab kaamera ise lakkamatult videopilti, sinul ei ole vaja midagi teha.

JUHTUMITE TUVASTAMINE GPS-I KAUDU
Kaamera salvestab vahejuhtumi tuvastamisel automaatselt video. Sisseehitatud GPS-iga, mis täiendab salvestatud video asukoha üksikasjadega, on sul tõestus millal ja kus juhtum aset leidis.

HÄÄLJUHTIMINE
Hoia käed roolil ja kasuta häälkäske, et paluda kaameral video salvestada, heli salvestamist alustada ja peatada, pildistada jne. Saadaval inglise, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia ja rootsi keeles.

VIDEOHOIDLA
Salvestatud videod talletatakse turvaliselt veebihoidlas ning neile pääseb juurde ühilduva nutitelefoni rakenduses Garmin Drive. Aktiivse WiFi-ühenduse kaudu saad teistega videoklippe jagada, kui saadad neile lingi ja pääsukoodi.

SALVESTUSPAKETID
Kõik videoklipid jäävad pärast üleslaadimist veebihoidlasse 24 tunniks. Garmin pakub tasuliste tellimuste kaudu ka pikendatud salvestuspakette.

AUTO ESIOSA KOKKUPÕRKE HOIATUSED
Turvalisema sõidu tagamiseks saad märguandeid, kui sõidad eesolevale sõidukile liiga lähedale.

SÕIDURAJALT VÄLJUMISE HOIATUSED
Saad märguandeid, kui kaldud rajalt kõrvale või üle keskjoone.

″GO″ HOIATUSED
See funktsioon teavitab sind, kui sinu ees peatatud liiklus on hakanud taas edasi liikuma.

PUNASE FOORTULE JA KIIRUSKAAMERAD
See kaamera hoiatab sind lähedal asuva punase fooritule ja kiiruskaamerate eest. Ei ole kõigis piirkondades saadaval.

TRAVELAPSE-FUNKTSIOON
Jaga oma sõitu sõpradega, kasutades funktsiooni Travelapse. See koondab mitu tundi sõitmist minutitepikkusteks tipphetkedeks, luues lõbusa video, mida saate hõlpsalt jagada.

REAALAJAS PILT
Ühilduva nutitelefoni rakenduses Garmin Drive saad kaamera ka eemalt avada, et jälgida pargitud autost reaalajas pilti. Selleks on vajalik aktiivne WiFi-ühendus ja pidev toide; mõne sõiduki puhul võib vajalik olla ka püsitoitekaabel (müüakse eraldi).

PARKIMISVALVE
See funktsioon jälgib ümber pargitud sõiduki toimuvat tegevust ning juhtumi tuvastamisel saadab ühilduva nutitelefoni rakendusse Garmin Drive videomärguandeid. See nõuab aktiivset WiFi-ühendust.

VASTUPIDAV DISAIN
See pardakaamera peab vastu ka karmides oludes, sh otsese päikesevalguse ja kõrge temperatuuri käes.

TÄIENDAV USB-PORT
Enam pole vaja pead murda, kas laadida pardakaamerat või hoopis telefoni. Kaasasoleval laadijal on täiendav USB-port, et saaksid laadida mõlemat.

VAATA JA JAGA VIDEOID
WiFi-ühenduse kaudu saad teistega videoklippe jagada, kui saadad neile lingi ja pääsukoodi. Turvalisse veebihoidlasse salvestatud videotele pääsed juurde ühilduva nutitelefoni rakenduses Garmin Drive.

PARDAKAAMERA VIDEOTE SÜNKROONIMINE
Garmin Drive’i rakenduses saab hallata ja esitada sünkroonitud videopilti kuni neljast Garmin pardakaamerast (müüakse eraldi), mis paiknevad autos eri kohtades ja jäädvustavad videopilti eri vaatenurkadest.

Sarnased tooted