Esileht / SPORT&HOBI / Auto ja moto / Videoregistraator / Autokaamera Prestigio 380 FHD Dual videoregistraator

Autokaamera Prestigio 380 FHD Dual videoregistraator

Tootegrupid

Kahe kaameraga videoregistraator Prestigio 380 FullHD

 

Tootekood: PCDVRR380
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 6,78 €

79,50 €

Kogus:

 

Kahe kaameraga videoregistraator Prestigio 380 FullHD

 

KAHE KÕRGRESOLUTSIOONILISE KAAMERAGA
Sise- ja esikaamera pakuvad kvaliteetset videopilti igal ajal, nii päeval kui ka öösel. Kui sõiduk saab löögi, aktiveerub G-sensor ning kokkupõrkest salvestatud failid on kaitstud ülekirjutamise eest.

SISEKAAMERA
Kiirvabastusega sisekaamera salvestab videot HD 720p eraldusvõimega 30 kaadrit sekundis. Autokaamera RoadRunner 380 abil saab juht jälgida olukorda sõiduki sees, mis tagab ohutuse ja sobib igat liiki transpordi jaoks, nii taksosõiduks kui ka perega sõitudeks.

KVALITEETNE VIDEOSALVESTUS
Kompaktne RoadRunner 380 pardakaamera salvestab kõrge kvaliteediga videot FullHD (1920x1080) eraldusvõimega 30 kaadrit sekundis, samas kui 140° vaatenurk katab kuni 5 liiklusrada.

ÖINE VIDEOSALVESTUS
Sisekaamera on täiendatud IR-anduritega, mis tagavad öise nägemise ja kvaliteetse salvestuse ka öösel. Esikaamera öövaatlusrežiim tagab, et iga olukord salvestatakse igal ajal, isegi vähese valguse korral.

SELGE PILT
IPS maatriks pakub selget ja detailset videopilti koos täiustatud värvide taasesitusega 2-tollisel ekraanil.

G-SENSOR ÕNNETUSTE SALVESTAMISEKS
Kui löögiandur (G-sensor) on aktiveeritud, salvestatakse õnnetuse video automaatselt eraldi kausta ja see on kaitstud ülekirjutamise eest. RoadRunner 380 abil saate alati olla kindel, et teil on juhtunust video!

Sarnased tooted