Esileht / SPORT&HOBI / Auto ja moto / Videoregistraator / Autokaamera Prestigio 185 FHD videoregistraator

Autokaamera Prestigio 185 FHD videoregistraator

Tootegrupid

Autokaamera Prestigio 185 FullHD

 

Tootekood: PCDVRR185
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 5,48 €

64,80 €

Kogus:

 

Videoregistraator Prestigio 185 FullHD

Kinnitage ja eemaldage RoadRunner 185 vaid sekunditega tänu mugavale magnetkinnitusele. Kvaliteetne pilt on tagatud igal ajal, isegi öösel. Pärast G-sensori aktiveerimist tehtud videosalvestus salvestatakse ülekirjutuskaitsega kausta.

Lihtne paigaldamine
Autokaamera RoadRunner 185 on kinnitatav vaid ühe käeliigutusega magnetkinnituse külge. Pöörlemismehhanism võimaldab kaamerat korrigeerida parima vaatenurga leidmiseks. Kaamera saab toidet kinnituse kaudu – ühtki juhet ei ole seadme endaga ühendatud.

Kvaliteetne salvestus igal ajal
Kompaktne RoadRunner 185 autokaamera salvestab kõrge kvaliteediga videot FullHD eraldusvõimega (1920х1080) 30 kaadrit sekundis ning 140° vaatenurk katab kuni 5 sõidurada. Öise nägemise režiimiga võite olla kindel, et iga õnnetus salvestatakse, isegi pimedal ajal.

Selge ekraan
IPS maatriks tagab selge ja detailse video täiustatud värvidega 2-tollisel ekraanil.

G-sensor õnnetuste salvestamiseks
Kui löögiandur (G-sensor) on aktiveeritud, salvestatakse video automaatselt eraldi kausta, et vältida ülekirjutamist. Videoregistraatori RoadRunner 185 abil saate alati olla kindel, et igast õnnetusjuhtumist on video olemas.

Täiendav kinnitus
Vali endale sobivaim kinnitusviis - iminapaga magnethoidjaga on kaasas täiendav 3M hoidik. Kaks kinnitust võimaldavad teil kaamera ühest autost teise teisaldada, mis on eriti mugav kui teil on mitu autot.

Sarnased tooted