Esileht / SPORT&HOBI / Auto ja moto / Videoregistraator / Autokaamera Garmin Dash Cam 66Wifi

Autokaamera Garmin Dash Cam 66Wifi

Tootegrupid

Osta Autokaamera Garmin Dash Cam 66Wifi its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-02231-15
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
ESTO järelmaks kuumaks al. 9,25 €

179,00 €

 

Videoregistraator Garmin Dash Cam 66

Sõida suurendatud teadlikkusega

Garmin Dash Cam 66 sisaldab endas kasulikke sõitja hoiatamise funktsioone, aitamaks saavutada ohutut sõitu. Kokkupõrke hoiatus annab märku, kui sõidad eesolevale autole liiga lähedal. Reast kaldumise hoiatus annab märku, kui hakkad oma sõidureast välja kalduma. Punase tule ja kiiruskaamerate hoiatused hoiatavad Sind eesolevate punase tule kaamerate ning kiiruskaamerate eest. Ning kui kui oled jäänud seisma ristmikul või ummikus, annab “Go” hoiatus märku sellest, kui liiklus või auto Sinu ees on hakanud liikuma.

Juhi seadet häälega

Anna pardakaamerale häälkäskluseid ja hoia käed roolil. Ütle «OK, Garmin» video salvestamiseks, pildi tegemiseks, hääle salvestamise alustamiseks/lõpetamiseks ning Travelapse funktsiooni alustamiseks/lõpetamiseks.

Control with Your Voice

Kõrge lahutusvõimega video

Garmin Dash Cam 66 on lihtsasti kasutatav pardakaamera koos 2-tollise LCD ekraaniga. Lainurk objektiiviga jääb kaadrisse kogu tee ning GPS-ühenduse abil salvestatakse ka detailne asukoha ning aja informatsioon, tuues täpselt välja millal ja kus õnnetus juhtus. Kinnita kaamera tuuleklaasile ning salvesta sõit 1080p FullHD kvaliteedis. Garmin salvestab pidevalt, kasutades microSD mälukaarti.

Capture the Scene

Automaatne õnnetuse tuvastus

Garmin Dash Cam 66 pakub automaatset õnnetuse tuvastamist (G-sensor), sedasi teab kaamera salvestada püsimällu praegune, eelnev ja järgnev materjal säilitades sellega kõik vajalikud salvestused.

Dash Cam Auto Sync

Jaga sõitu Travelapse abil

Travelapse video salvestuse funktsioon pakub kerget ja lõbusat viisi salvestada ning jagada oma seikluseid, muutes tundidepikkune sõit mõneminutiliseks kokkuvõtteks sõidu kõrghetkedest.

Share the Drive with Travelapse

Saada videomaterjal juhtmevabalt nutitelefoni

Garmin Dash Cam 66 kaameral on sisse-ehitatud Wi-Fi, millega saad juhtmevabalt sünkrooniseerida videod kokkusobiva nutitelefoniga, kasutades selleks tasuta allalaetavat Garmin Drive rakendust. See muudab lihtsaks videote jagamise sõprade, kindlustusfirma või ametivõimudega.

Sarnased tooted