Esileht / SPORT&HOBI / Sport ja tervis / KoeraGPS seadmed / KoeraGPS Alpha 200

KoeraGPS Alpha 200

Tootegrupid

Tootekood: 010-02616-51
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 38,83 €

749,00 €

Kogus:

 

KoeraGPS Alpha 200

 

Jälgi oma koeri süsteemiga Alpha® 200, millel on päikesevalguses loetav 3,50″ mahtuvuslik puuteekraan ja kasutajasõbralik kuue nupuga disain.

JÄLGI OMA KOERI
Jälgi kuni 20 koera kuni 14,50 kauguselt (olenevalt koera seadmest) ja 2,50-sekundilise uuendamismääraga.

KOERTE LOENDI/RÜHMA HALDAMINE
Hoia tegevusetud koerad koerte loendis ja halda aktiivseid rühmi, siis pole vaja koeri iga jahi jaoks lisada ega eemaldada.

RAKENDUS GARMIN EXPLORE
Paarista löökide analüüsi rakendusega Rakendus garmin explore rakendusega ühilduvas nutitelefonis, et näha koerajälgimise andmeid reaalajas, salvestada koerajälgede kogumikke ja neid taasesitada, et näha, mis jahi ajal täpselt toimus.

PROFIVAATEGA KOMPASS
Profivaatega kompassirežiim tagab sulle lihtsa ja ühe pilguga hoomatava jälgimise, mis näitab, kus suunas ja kui kaugel su koerad on; lisaks näed, kui koer on saagi puu otsa ajanud või jälje üles võtnud.

Mõista ümbritsevat keskkonda.

MULTI-GNSS-I TUGI
Ligipääs mitmetele globaalsetele satelliitnavigatsioonisüsteemidele (GPS ja Galileo) võimaldab karja jälgida suurema täpsusega kui ainult GPS-i kasutades.

TOPOACTIVE EUROOPA KAARDID
Meie eellaetud TopoActive Euroopa kaardid annavad üksikasjaliku ülevaate maastiku kontuuridest, topograafilistest kõrgustest, tippudest, parkidest, rannikujoontest, jõgedest, järvedest ja geograafilistest punktidest.

LINNULENNUVAADE
Saadaval Birdseye Satelliitkujutised Otse oma käsiseadmesse ja saad marsruudist, matkaradadest, lagendikest ja paljust muust parema kui elulise ülevaate.

NAVIGATSIOONIANDURID
Baromeetriline kõrgusmõõdik aitab tõusu ja langust täpselt seirata ja vaadata lühiajalisi õhurõhutrende, sisse ehitatud kallet kompenseeriv kolmeteljeline elektrooniline kompass aitab suunda hoida sõltumata sellest, kas liigud või mitte.

NÄE KÕIKE
Päikesevalguses loetav 3,50″ mahtuvuspuuteekraan muudab kaartide, koerte andmete vaatamise ja palju muuga tegelemise hõlpsaks, isegi kui sul on kindad käes.

PÜSI LIIKVEL
Asendatav aku kestab kuni 20 tundi, andes sulle koertega piisavalt aega jahil olla.

TÄIENDAVAD KAARDID
microSD kaardipesa võimaldab rohkem kaarte laadida, nagu TopoPro ja HuntView kaardid (iga kaart müüakse eraldi).

Sarnased tooted