Esileht / SPORT&HOBI / Sport ja tervis / KoeraGPS seadmed / KoeraGPS Alpha 100 käsiseade

KoeraGPS Alpha 100 käsiseade

Tootegrupid

Osta KoeraGPS Alpha 100 käsiseade its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-01041-21
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 30,64 €

599,00 €

Kogus:

 

Garmin Alpha 100

Puuteekraaniga koera GPS

  • Jälgi kuni 20 koera korraga kuni 14,4km kauguselt
  • Heli-ja vibraalarmid
  • Salvestab koerte kiirust ja läbitud distantsi
  • Jälgi teisi Alpha seadmeid

Alpha

Hindamatu vahend jahil, Alpha 100 aitab sul saavutada optimaalse jahikogemuse. See lihtne puuteekraaniga seade võimaldab teil jälgida kuni 20 koera või teist Alpha seadet kuni 14,4km kauguselt.

Alpha

Jälgi oma koeri ja kaaslasi

Mõõda iga koera kiirust, suunda ja läbitud distantsi. Plus, saada teateid, kui koer seisab või ajab jälge. Ühe Alpha 100-ga on võimalik jälgida kuni 20 koera või teist Alpha seadet.

Alpha ei toeta DC rihmasid. Alpha 100 töötab ainult kaelarihmadega T5, TT10, TT15.
Kui koeral on T5 kaelarihm mis on ühendatud Alpha 100'ga, siis Astro käsiseadmega see kaelarihm enam ei ühildu! Ja vastupidi, st. Alpha 100 ja nt. Astro 320'ga ei saa jälgida üheaegselt sama koera kaelarihma.

Pikenda aku kestvust

Kui kasutate T5-d, lülita rihm nn Rescue Mode resiimi, et pikendada aku eluiga. Kui T5 aku mahutavus väheneb umbes 25 protsendini, muudab seade automaatselt info uuendamise kiirust, iga 2,5 sekundi pealt 2 minuti peale. See re˛iim säästab aku eluiga ja annab sulle rohkem aega, et otsida ja leida oma koerad.

Plaani oma järgmine reis

Võtta ohjad enda kätte ja planeeri oma järgmine seiklus Basecamp tarkvaraga, mis võimaldab sul vaadata ja organiseerida kaarte, asukohapunkte, teekondi ja jälgi. See tasuta reisiplaneerimise tarkvara võimaldab sul isegi luua Garmin seiklusi, mida saad jagada sõprade, pere või teiste seiklejatega. Basecamp kuvab topograafilise kaardi andmeid 2-D või 3-D kuvana arvuti ekraanil, sealhulgas ka kontuurjooned ja kõrguse profiilid. Samuti on võimalik edastada kvaliteetseid raster kaardi pilte seadmesse, kui ostate Birdseye Select või Birdseye satelliitfotosid.
 

Muutke oma arvuti baasjaamaks

Laadi oma sülearvutile BaseCamp, et muuta see baasjaamaks, et jälgida koeri ja / või kaaslasi (kuni 20 Alpha seadet või T5 koera kaelarihma). Vaata reaalajas GPS infot suuremalt ekraanlit, mistõttu see sobib ideaalselt koerte otsingu- ja päästemeeskondadele. Ja kuna see kasutab GPS/GLONASS, saad turvaliselt ja probleemivabalt jälgida infot, isegi juhul, kui Interneti ja mobiiltelefoni teenus ei ole kättesaadav.

Alpha

Sarnased tooted