Esileht / SPORT&HOBI / Sport ja tervis / Käsi GPS seadmed / GPS Garmin GPSMAP 66sr käsiGPS

GPS Garmin GPSMAP 66sr käsiGPS

Tootegrupid

Tootekood: 010-02431-01
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 24,84 €

479,00 €

Kogus:

 

Käsi GPS Garmin GPSMAP 66sr

 

NAVIGEERIMISSEADE SINU JÄRGMISEKS SEIKLUSEKS

Olenemata sellest, kas matkad, pead jahti, tegeled mägironimise, geopeituse, kajaki- või maastikurattasõiduga, võimaldab see vastupidav ja 3-tollise värviekraani, eellaaditud kaartide ja optimaalset täpsust tagav pihuseade sul rohkem seigelda.

 

Selle suure ja päikesevalguses loetava värviekraaniga ei jää sul ükski pisiasi tähelepanuta.                          Mitme sagedusriba tehnoloogia ja laiendatud GNSS satelliittoega leiad tee ka kõige suuremat väljakutset pakkuvas keskkonnas.                   Piltilusad ja üksikasjalikud kaardid – tellimust pole vaja sõlmida.                                    TopoActive Euroopa kaardid toovad kõik tipud ja orud selgelt esile.     Active Weather on justkui sinu isiklik ilmaennustaja.                  36 tundi aku kasutusiga GPS-režiimis ja kuni 450 tundi Expedition režiimis võimaldavad sul kauem teel olla.                   

 

 

LAIENDATUD GNSS TUGI
Mitme sagedusriba tehnoloogia ja laiendatud GNSS tugi (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS ja IRNSS) pakuvad optimaalset täpsust ka järskude nõlvadega piirkondades, linnadžunglis ja tihedas metsas.

ABC-ANDURID
Navigeeri igal rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

BIRDSEYE SATELLIITKUJUTISED
Laadi suure eraldusvõimega ning fotorealistlikud kaardid otse oma seadmesse – seda kõik aastast tellimust sõlmimata. Radade, asukohtade, parklate leidmine ning vahepunktide ja palju muu loomine on hõlbus.

EELLAADITUD TOPOACTIVE EUROOPA KAARDID
Eellaaditud Euroopa kaardid pakuvad marsruuditavate tänava- ja maastikukaartide, veeteede, loodusrajatiste, maakasutusalade, hoonete jne üksikasjalikku vaadet.

ACTIVE WEATHER
Kui see on paaristatud sinu ühilduva nutitelefoniga, saad reaalajas ilmaennustusi ja ilmateateid ning oled seetõttu kohalike ilmaoludega kursis.

 

OLE SEIKLUSTEKS VALMIS.

SEIKLEMISEKS LOODUD
See pihuseade vastab militaarstandarditele temperatuuri-, löögitaluvuse ja ilmastikukindluse osas (MIL-STD-810) ning ühildub ka pimedas nägemise prillidega.

LED TASKULAMP
GPSMAP 66 seeria aitab sul tänu sisse-ehitatud ning hädaabisignaalina kasutatavale LED taskulambile kaasas kantavat varustust minimaalsena hoida.

GEOPEITUS
Peidiku automaatsed uuendused, sh kirjeldused, logid ja vihjed otse teenusest Geocaching Live. Kui oled loonud ühenduse Wi-Fi®-tehnoloogi või rakenduse kaudu, laaditakse kõik leiud sinu profiili üles.

RAKENDUS GARMIN EXPLORE
Plaani, kontrolli ja sünkrooni vahepunkte, teekondi ja radu rakendusega ja vastava veebilehe abil. Saad teel olles ka lõpetatud tegevusi vaadata.

AKU KASUTUSAEG
Sisemine liitiumioon korduvlaetav aku pakub 36 tundi aku kasutusiga GPS-režiimis ja kuni kolm nädalat Expedition režiimis

 
 

 

Sarnased tooted