Esileht / SPORT&HOBI / Sport ja tervis / Käsi GPS seadmed / GPS Garmin eTrex 22x käsi GPS

GPS Garmin eTrex 22x käsi GPS

Tootegrupid

Osta GPS Garmin eTrex 22x käsi GPS its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-02256-01
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 10,31 €

199,00 €

Kogus:

 

GPS Garmin eTrex 22x käsi GPS

Seikle usaldusväärse käsi GPS'iga

  • 2,2 tollisel päikese käes loetaval värvilisel ekraanil on 240 x 320 pikslit
  • Eellaetud TopoActive Europe marsruuditavad kaardid rattasõiduks ja matkamiseks
  • GPS ja GLONASS satelliidisüsteemide tugi, et saaksid täpse asukohainfo ka kohtades, kuis ainult GPS võib hätta jääda
  • 8GB sisemälu kaartide alla laadimiseks ning microSD kaardipesa
  • Aku tööaeg: kuni 25 tundi GPS režiimis 2 AA patareiga.

eTrex 22x ja eTrex 32x on lihtsasti kasutatavad, vastupidavad ja mõistliku hinnaga käsi GPS'id, millel on eellaetud TopoActive Europe kaardid. Need seadmed sobivad suurepäraselt kasutamiseks nii ATV'del, jalgratastel, paatidel ja matkal.

Näe oma teekonda

eTrex 22x ja eTrex 32x on 2,2 tollise, 65 tuhande erineva värviga päikese käes loetavate ekraanidega. Vastupidavad ja niiskuskindlad seadmed on loodud loodusjõududele vastu seisma.

Avasta maastikku

eTrex 22x ja eTrex 32x käsiseadmetel on eellaetud navigeeritavad TopoActive Europe kaardid, millel on nii tänavad kui ka matkarajad. Nüüd saad infot ümbritseva kohta - veeteed, looduslikud takistused, hooned, riigipiirid ja palju muud. Lisaks leiad seadmest tuhandeid erinevaid huvipunkte, nagu näiteks poed, restoranid, ülikoolid, parklad ja majutusasutused.

Hoia õiget suunda

eTrex seeria kasutab nii GPS kui ka GLONASS satelliidisüsteeme, et saaksid täpse asukohainfo ka kohtades, kus vaid GPS võib hätta jääda.

Lisa kaarte

microSD kaardipesa ja 8GB sisemälu abil saad seadmesse lisada erinevaid lisakaarte - ükskõik kuhu su seiklus sind ei viiks.

Satelliidipildid

Mõlemad seadmed toetavad BirdsEye Satellite Imagery satelliidipilte (lisatasu eest), et sa saaksid satelliidipilte alla laadida ja oma kaartidega integreerida.

Geopeitus

eTrex 22x ja eTrex 32x toetavad paberivaba geopeitust. Lae GPX failid otse enda seadmesse ning vaata võtmeinfot nagu asukoht, maastik ja vihjed Geocaching.com lehelt.

Mine kuhu iganes

Laia valiku erinevate hoidikute abil saad eTrexi kasutada nii ATV'del, jalgratastel, paatides kui ka käes hoides. Kasuta autohoidikut ning City Navigator NT (müügil eraldi) kaarte, et saada pööre-pöördelt sõidujuhiseid või pane seade oma ATV või mootorratta leistangile. Ükskõik kuhu sa oma eTrexi viid - tal on kaardid ja kinnitused, et sind kohale toimetada.

Sarnased tooted