Esileht / NUTISEADMED / Nutikellad / Spordikellad / Garmin Lily Sport CreamGold/White

Garmin Lily Sport CreamGold/White

Tootegrupid

Osta Garmin Lily Sport CreamGold/White its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-02384-10
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 16,26 €

189,00 €

Kogus:

 

Aktiivsusmonitor Garmin Lily Sport CreamGold/White

PIISAVALT KLASSIKALINE SEISUKOHA VÄLJENDAMISEKS. PIISAVALT MOODNE, ET HOIDA SIND ÜHENDUSES

Nii väikest ja võimekat nutikella1 pole sa veel näinud. Stiilse mustriga sihverplaat paljastab ühe randmeliigutusega kirka puuteekraani, mis kustub, kui oled tegevuse lõpetanud.

Stiilse mustriga sihverplaat või nutikas puuteekraan? Miks mitte mõlemad?                            Ühe väikese ja moodsa nutikellaga jälgid kõiki oma olulisi terviseandmeid.                        Loed tekstsõnumeid, vaatad kõnesid ja kalendri meeldetuletusi2 nii kaunilt kellalt? Jah, meie loodud.                        Jah, see kell jälgib sinu samme, uneaega, stressi ja energia tasemeid3.   Jooga, jalutamise, kardiotreeningu, hingamisharjutuste rakenduste ja palju muuga on heaolu lihtne saavutada.                     Ära pane oma elu pausile. Seadet on võimalik kauem kasutada, sest aku peab vastu kuni viis päeva.                             

HULGANISTI FUNKTSIOONE. RANDMEL TILLUKE.

BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE
Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks.

PULSISAGEDUS RANDMELT
Kell jälgib pidevalt sinu pulsisagedust3 ja selle saab seadistada andma hoiatuse, kui pulsisagedus muutub liiga kõrgeks või madalaks.

STRESSITASEME JÄLGIMINE
Vaata, kas päev on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke. Lõõgastumise meeldetuletused soovitavad sulle ka lühikesi hingamisharjutusi.

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE
Kasuta oma menstruaaltsüklit või raseduse jälgimiseks rasedust Garmin Connect™. Logi sümptome, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Üksikasju saad vaadata ja logida ka randmelt.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE
Pane oma igapäevane vedelikukasutus kirja otse kellal. Rakenduses Garmin Connect saad seadistada ka vedelikutarbimise meeldetuletused, luua eesmärke ja vaadata oma ajalugu ja eesmärkide täitmist.

HINGAMISE JÄLGIMINE
Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR
Pulssoksümeetria andur4 mõõdab sinu vere hapnikutaset päeval ja öösel, kui magad, et saaksid teada, kui hästi sinu keha hapnikku omandab.

HINGAMISE TÄIUSTATUD JÄLGIMINE
Alusta hingamisharjutusega, kui soovid lõõgastuda või tegevusele keskenduda. Käekell jälgib sinu stressitaset ja hingamist, et mõistaksid oma hingamismustreid paremini.

PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE
Vaata põhjalikku ülevaadet oma unemustrite, sh kerge3, sügava ja REM-unefaasi kohta, ning ka pulssoksümeetria ja hingamisandmeid.


   


NUTITEAVITUSED
Võta käekellas vastu e-kirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotudühilduv nutitelefon. Android™-telefoniga saad isegi tekstsõnumitele vastata.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID
Kui sinu kell ja telefon on paaristatud, saad valitud kontaktidele saata hädaabikutse koos sinu reaalajas asukohateabega5.

KALENDRIVAADE
Kui see on paaristatud ühilduva nutitelefoniga, saad randmelt hõlpsalt vaadata, mis sind täna ees ootab.

SÜNKROONI KOOS GARMIN CONNECT RAKENDUSEGA
Kõik sinu tervise ja spordi andmed ühes kohas. Rakendus Garmin Connect on õitsev veebikogukond, kus liikuvad inimesed saavad suhelda, võistelda ja jagada.

Sarnased tooted