Esileht / KONTOR&KOOL / Äri- ja turvaseadmed / Ribakoodilugejad / Ribakoodilugeja Newland WD3 1D/2DBT

Ribakoodilugeja Newland WD3 1D/2DBT

Tootegrupid

Tootekood: WD3-BS30
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 10,10 €

195,00 €

Kogus:

 

Ribakoodilugeja Newland WD3 

WD3 on sulgkerge triipkoodilugeja , mis pakub suure jõudlusega kompaktset ja tugevat disaini. Seda skannerit saab kasutada eraldiseisva seadmena laua peal või kanda kaelapaelaga püsivalt kaasas.

 Kerge WD3 triipkoodiskanner tagab väiksema väsimuse ja katkematu töövoo, mis muudab teie igapäevaste ülesannete täitmise lihtsamaks.

 Newlandi uusima megapikslilise 2D-tehnoloogiaga varustatud WD3 suudab vaevata jäädvustada suure tihedusega ja moonutatud vöötkoode, mis on trükitud paberile või kuvatud ekraanil.


WD3 saab seadistada koguma vöötkoode ja salvestama need mällu, et need Bluetoothi või kaabelühenduse kaudu hosti üles laadida. Seega, kui tarnite hulgikaupu ühte tarnepunkti või võtate aega väikese laoseisu loomiseks, saab WD3 töötada ilma, et oleks vaja reaalajas hosti suhtlust.


Acuscani saab seadistada WD3-le, nii et punane laserristsihik dekodeerib ainult täpselt soovitud vöötkoodi. Isegi kui palju väiksemaid esemeid hoitakse üksteise lähedal, võib kasutaja olla kindel, et valib kogu aeg õige eseme.

WD3 on äärmiselt õhuke ja kerge. Seega pole seda mitte ainult mugav käes hoida, vaid kui see on kinnitatud kaasasoleva kaelapaela või vööklambri külge, ei ole selle kaal ja maht märgatavad.


WD3 on ehitatud IP65-tihendatud ja kukkumiskindlasse (1,2 m) korpusesse, millel pole liikuvaid osi, mis tugevdaksid end seest ja väljast. Seda saab kasutada iga ilmaga ja see tuleb toime löökide ja kukkumistega.


WD3, mis on osa Nweari seadmete perekonnast, saab hõlpsasti ühendada Newlandi Android-seadmete perekonnaga lihtsa sidumisrakenduse kaudu. Kolmanda osapoole seadmeid, kus töötab Android, saab hõlpsasti ühendada ka QR-koodi skannimisega üldise EasyConnecti APK kaudu.

Tehniliste omaduste kokkuvõte

  • Newland WD3
  • Tüüp: Kantav vöötkoodilugeja, Skänneri tüüp: 1D/2D, Anduri tüüp: CMOS
  • Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ja traadita, Standardliidesed: Bluetooth, USB, Juhtmevaba leviala: 30 m
  • Toote värv: Must, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP65, Kaitseomadused: Kukkumiskindel, Elektrostaatilise lahenduse (ESD) kaitse
  • Toiteallika tüüp: Aku, Aku tehnoloogia: Liitium-Ion (Li-Ion), Aku tüüp: Sisseehitatud aku
  • Kaal: 53 g, Laius: 110,8 mm, Sügavus: 62,3 mm

Jätkusuutlikkuse sertifikaadid

RoHS tähistab ohtlike ainete piiramist. RoHS, tuntud ka kui direktiiv 2002/95/EÜ, pärineb Euroopa Liidust ja piirab konkreetsete ohtlike materjalide kasutamist elektri- ja elektroonikatoodetes (tuntud kui EEE). Kõik ELi turul pärast 1. juulit 2006 kehtivad tooted peavad läbima RoHS-i vastavuse. RoHS-i alusel keelatud ained on plii (Pb), elavhõbe (Hg), kaadmium (Cd), kuuevalentne kroom (CrVI), polübroomitud bifenüülid (PBB), polübroomitud difenüüleetrid (PBDE) ja neli erinevat ftalaati (DEHP, BBP, BBP). , DIBP).

 

Sarnased tooted