www.ITs24.ee

Esileht / NUTISEADMED / Nutikellad / Spordikellad / Garmin Fenix 6S Solar Tumelilla/hall

Garmin Fenix 6S Solar Tumelilla/hall

Tootegrupid

Tootekood: 010-02409-15
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 5-15 päeva

689,00 € 799,00 €

 

Garmin Fenix 6S Solar tumelilla halli rihmaga

VÕTA KASUTUSELE PÄIKESEENERGIA

Nutikellal on Power Glass™-i lääts päikeseenergiaga laadimise jaoks ning kohandatavad akusääste režiimid, mis tagavad parema aku nädalateks.

Päikesevalgus laeb kella akut, et saaksid seadet pikemalt kasutada.

Kuidas sinu keha vastu peab? Randmelt pulss ja Pulse Ox annavad selle kohta vajaliku teabe.

Soovid saada maastikupõhiseid jooksutempo juhiseid? Kasuta PacePro™ funktsiooni.

Kasuta seiklustel navigeerimiseks otse randmelt TopoActive Euroopa kaarte.

Muusika sinu randmel mobiiltelefoni kaasa võtmata.

Jäta laadimisjuhe koju. Päikeseenergia abil laadimine tagab aku kasutusaja vähemalt 9 päevaks.

DISAINILT KVALITEETNE
Vastupidava ja kõrgetasemelise disaini juurde kuulub suur 1,3-tolline ekraan. Käekella on testitud USA sõjaliste standardite alusel ning see on soojus-, löögi- ja veekindel.
KVALITEETSED MATERJALID
Vali oma elustiiliga sobiv titaanist, roostevabast terasest või teemandilaadsest süsinikust kattega ääris.

Vii sooritus täiesti uuele tasemele.

SPORDIRAKENDUSED
Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.
MÄESUUSATAMISE SISEND
Püsi informeeritud ka lumes olles. Eelsalvestatud profiil suudab eristada suusatamise ja mägironimise tegevused. See kuvab automaatselt tõusu või laskumisega seotud näitajad.

Murdmaasuusatamise dünaamika
Pärast pulsivööga HRM-Pro sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

MTB DÜNAAMIKA
Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

SURFIFUNKTSIOONID
Kas oled lainete püüdmiseks valmis? Fenix 6S Pro Solar seade ühildub Surfline Session'iga mis loob Surfline'i kaamera abil video igast püütud lainest, et saaksid hiljem videoid vaadata ja oma sooritust hinnata.

ANIMEERITUD TREENINGUD
Kellal on lihtsasti jälgitavad animeeritud kardio-, koormus-, jooga- ja Pilatese treeninguid. Vali eelsalvestatud animeeritud treeningute seast või lae neid oma kellale Garmini Connect rakendust kasutades.

PULSISAGEDUS RANDMELT
Jälgi pulsisageduse andmeid ning teateid selle kohta, kas pulsisagedus on puhkamise ajal liiga kõrge või liiga madal. Hinda oma südametööd tegevuste ajal ning isegi vee all.

BODY BATTERY ENERGIAMONITOR
Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

Taastumisaeg
Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED
Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

PÄIKESEENERGIAGA LAETAV AKU
Nutikella režiimis on tänu päikeseenergia abil laadimisele aku kasutusaeg siseruumides üheksa päevapäikeseenergia abil laadides kuni 10,5 päeva. GPS-režiimis on aku kasutusaeg siseruumides 25 tundi ning tänu päikeseenergia abil laadimisele 28 tundi.

PACEPRO TEHNOLOOGIA
Ainulaadne PacePro funktsioon mis aitab rajal tempot säilitada ja esitab jooksu ajal kallakutega arvestavaid soovitusi.

GOLFIRAJAD
Juurdepääs täisvärvides CourseView kaartidele enam kui 41000 golfirajaga ümber maailma ning lisaks ka PlaysLike Distance'i funktsioon.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE
Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt.

SOORITUSE MÕÕTEANDMED
Vaata täiustatud treeningandmeid, mis hõlmavad jooksudünaamikat, kuumuse ja kõrgusega kohandatud maksimaalse hapnikutarbimisvõime skaalat, taastumisnõustajat ja palju muud.

TOITEHALDUR
Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE
Võimalik on omandada täielik ülevaade kergest, sügavast ja REM-unefaasist ning pulssoksümeetria ja hingamisandmed. Jälgi kõiki näitajaid selleks ette nähtud vidinal, mis hõlmab stressinäitajaid ja muid ülevaateid.

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE
Kasuta oma menstruaaltsükli või raseduse jälgimiseks rakendust Garmin Connect™. Logi sümptome, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Menstruaaltsükli jälgimise vidina ja raseduse jälgimise rakendusega saad üksikasju vaadata ka otse randmelt.
Valluta uued kõrgused. Käekell on sinuga igal pool kaasas.

CLIMBPRO FUNKTSIOON
Kasuta ClimbPro tõusumõõdikut allalaetud marsruutidel ning näed reaalajas teavet praeguste ja järgmiste tõusude kohta, sh kallete, vahemaa ja tõusude teavet.

MULTI-GNSS-i TUGI
Ligipääs mitmetele globaalsetele satelliitnavigatsioonisüsteemidele (GPS, GLONASS ja Galileo), et jälgida keerulisemas keskkonnas kui ainult GPS-iga.

ABC-ANDURID
Navigeeri oma järgmisel matkal ABC anduritega - altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass suuna jaoks.

Pulssoksümeetria andur
Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria andur valguskiiri, et sinu randmelt mõõta, kuidas su keha hapniku omandab.

HINGAMISE JÄLGIMINE
Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

EKSPEDITSIOONIREŽIIM
Reisi kaugele kella laadimata. Ekspeditsioonirežiim, väga madala energiakasutusega GPS referents, kestab nädalaid.

TOPOACTIVE EUROOPA JA SUUSAKAARDID
Kasuta oma seiklustel navigeerimiseks TopoActive Euroopa kaarte. Vaata rajanimesid ja raskusastme hinnanguid üle 2000 suusakuurordis üle maailma.

RINGREISI TEEKOND
Sisesta soovitud teekonna vahemaa ning sulle esitatakse soovitatud teekonnad, mille läbimise lõpuks jõuad alguspunkti tagasi. Trendline™-i populaarsed teekonnad aitavad sul parimad kohalikud rajad üles leida.

PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMINE
Järgi teekonda pöördest pöördeni navigeerimise abil. See annab eesolevat pöördest varakult teada.

AKLIMATISEERUMISINFO
See vidin kuvab sinu hetkekõrgust merepinnast, mis kõrgusel sa aklimatiseerunud oled, PulseOX, pulsisagedust ja hingamissagedust ning näed, kuidas hetkekõrgusel vastu pead.
Oled ühenduses mitmel viisil.

NUTITEAVITUSED
Võta käekellas vastu e-kirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotud ühilduva seadmega.

Garmin Pay
Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust kindlate teenusepakkujatega.

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
Kui sa ei tunne end turvaliselt või on sinu kell tuvastanud juhtumi, saadavad abiteenus ja juhtumituvastus sinu asukoha hädaabikontaktidele.

Connect IQ™ pood
Laadi Connect IQ poes alla eri sihverplaate, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ja vidinaid.

Sarnased tooted