Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Turvaetiketid / Etikett turva A4/20l 45,7x25,4 veek.val

Etikett turva A4/20l 45,7x25,4 veek.val

Tootegrupid

Osta Etikett turva A4/20l 45,7x25,4 veek.val its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: ZL6145-20
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

44,99 €

Kogus:

 

 


 

Turvakleebised Avery Zweckform No Peel Security L6145-20

A4 suuruses leht, lehel 40 kleebist mõõdus 45,7x25,4mm, 20 lehte pakendis


Hea turvasüsteem on ainult pool vajalikust kaitsest! Teine pool on teadmine, kui keegi on üritanud teha midagi, mis pole lubatud! Kui olete otsimas usaldusväärseid kaitsekleepse, mis teevad iga eemaldamise katse selgelt nähtavaks, siis olete õiges kohas. 

 


 

Turvalisuse tagamiseks ja iga võltsimiskatse avalikuks tegemiseks valige vastupidavad Avery Zweckformi Anti Tamper turvakleebisetiketid. Turvaetikette kasutades on iga pitseeritud eseme avamise või kleebise eemaldamise katse ilmselge, kuna silti eemaldada üritades tuleb see ära vaid pisikeste tükkidena ning selle eemaldamiseks kulub väga kaua aega ja vaeva. Nii kaitsete end pettuste ja varguste eest!

Need kleepsud on oluliselt vastupidavamad kui tavalised paberist iseliimuvad sildid ja seda just tänu oma tugevale liimile ning vee-, õli-, rebenemise- ja mustusekindlusele. Lisaks on need turvakleebised vastupidavad UV-kiirgusele ja äärmuslikele temperatuuridele (-40°C kuni +120°C). 

Veekindlad saksa kvaliteediga kaitsekleepsud sobivad kasutamiseks metallil, plastikul, värvitud pindadel, klaasil ning seda nii sise- kui välistingimustes. 

Kasutusalasid on palju, näiteks on need kleebised sobilikud uste, sahtlite, akende, kohvrite, pudelite, purkide ja erinevate karpide ning ümbrike pitseerimiseks. Lisaks on turvakleepsud ideaalsed ka elektroonika  erinevate seadmete markeerimiseks.

 


 

Kleepsud sobivad nii tööstuslikesse tingimustesse (nagu ülevalpool kirjeldatud elektroonika osakeste / seadmete markeerimine), kuid on otstarbekad ka kontoris ja kodus. Pitseeri kinni privaatsust vajav kohver, karp või ümbrik ja ole koheselt teadlik kui keegi on selle avanud.

 


 

Avery Anti Tamper turvasildid sobivad kasutamiseks enamikus laserprinterites ning nende eriti vastupidavate kleebiste suurepärane prindiviimistlus jääb selge ja terav nii värviliselt kui mustvalgelt printides.

Kleepse on ülilihtne kujundada kasutades Avery Zweckformi tasuta veebipõhist tarkvara Avery Design&Print. Sealt leiate terve hulga kasutusvalmis pilte ja valmis kujundatud malle. Saate luua ka täiesti algusest oma kujunduse, lisades etiketile soovitud elemente ja printides välja. See on kiire ja lihtne. Kuna programm on üles laetud veebi, uueneb see ise automaatselt ning jääb ära igasugune keerukas programmide installimine ja uuendamine. Luues eelnevalt mainitud lehele kasutajakonto on võimalik kõik etikettide kujundused salvestada isiklikku pilveruumi ning hiljem neid uuesti kasutada.

 

Tutvu Avery Design & Print võimalustega klikkides siia

 

Juhendi Avery Design & Print veebipõhise tarkvara kasutamiseks leiad klikkides siia

 

Olete Avery kleepse juba kasutanud? Palun jätke meile kommentaaridesse tagasiside.

 


 

Kui alles võrdlete pakutavaid etikette, on hea meeles pidada, et Avery Zweckformi kleebisetiketid on oma saksa kvaliteedi ja lihtsa veebipõhise tarkvaraga turu parimad kleebised. Oleme rõõmsad ja kinnitame Teile, et olete teinud mõistliku valiku kui otsustate liituda sadade tuhandete Avery Zweckformi kleepsetikettide kasutajatega üle terve Euroopa!

 

Avery No peel kaitseetikett arvutil Avery No peel kaitseetikett plastikul

Sarnased tooted