Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Turvaetiketid / Etikett Triplebond A4/20l 45,7x25,4 val*

Etikett Triplebond A4/20l 45,7x25,4 val*

Tootegrupid

Osta Etikett Triplebond A4/20l 45,7x25,4 val* its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: ZL6140-20
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

29,90 €

Kogus:

 

L6140-20 Avery Zweckform Heavy Duty TRIPLEBOND etiketid, 45,7x25,4mm, 20lehte pakis

Garanteeritud kolm korda tugevam liimühendus kui tavalistel etikettidel. Ideaalsed eriti jäädavaks toodete markeerimiseks, näiteks elektroonikaseadmetele, metallile ja plastikule. Saab kasutada isegi kumeratel pindadel. 

Õli-, mustuse-, UV-  ja veekindlad. Temperatuurikindlad alates –40 kuni +100 kraadi. Etiketid on lisaks muule ka rebenemiskindlad.

Etiketid on mõeldud kasutamiseks laserprinteris, aga saab kirjutada peale ka käsitsi. Sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Ei karda päikest ega vihma. Liim on kuumakindel ja usaldusväärne. Minimaalne aeg etiketi liimi KUIVAMISEKS 24 TUNDI! 

Kasutamine: pudelite ja purkide sildid (tervishoid, laborid), paadinumbrid, metsasildid, konterinerite ja kaubapartiide sildid, taimesildid, kaupade ja tehnika ning tehnika osade märgistamine jms.

EtiketidEtikettIlmastikukindlad etiketid

Avery Zweckformi etikettidele on väga mugav printida lehel www.avery.fi - lihtsalt sisesta pakendil olev etiketi kood ja asu kujundama. Vastavalt etiketi koodile leiab programm ise sobivad mõõdud ning prindib lehele täpselt õiges mõõdus teksti või pildi.

Kuna programm on üles laetud veebi, uueneb see ise automaatselt ning jääb ära igasugune keerukas programmide installimine ja uuendamine. Luues eelnevalt mainitud lehele kasutajakonto on võimalik kõik etikettide kujundused salvestada isiklikku pilveruumi ning hiljem neid uuesti kasutada.

Avery etikettidel on QuickPEEL tehnoloogia, mis võimaldab etiketi aluspaberilt kiiresti eemaldada.

Sarnased tooted