Esileht / SPORT&HOBI / Auto ja moto / Videoregistraator / Videoregistraator kahe kaameraga BLACKBOX F480 DUAL

Videoregistraator kahe kaameraga BLACKBOX F480 DUAL

Tootegrupid

Osta Autokaamera BLACKBOX F480 DUAL its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: PRO78-539
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!

28,90 €

 

Kahe kaameraga videosalvesti Blackbox F480

See on ideaalne autokaamera neile, kes hindavad kõrget pildikvaliteeti, taskukohast hinda ja töökindlust. Komplekti kuulub ergonoomiline tuuleklaasi kinnitusklamber, mis tagab haarduvuse raskete manöövrite või teeõõnsuste ajal.

Kõrge kvaliteet madala hinna eest

Väike, õhuke ja väga tõhus salvesti tõestab end kindlasti marsruudikaitsena. Selle kõrge Full HD eraldusvõime ja väga lai 140-kraadine vaatenurk muudavad salvestatud videod selgeks ja loetavaks. Seadmel on sisseehitatud mikrofon, mis võimaldab salvestada kõrgeima kvaliteediga heli. F480 käivitub kohe pärast mootori käivitumist . Sisseehitatud G-sensor kaitseb salvestatud materjali äkkpidurduse, õnnetuse või kokkupõrke ajal. Videosalvesti kasutab üht tõhusaimat pilditihendustehnoloogiat – H.264. See võimaldab salvestada nii, ei võta mälukaardil palju ruumi.

Kaasas lisakaamera 

Komplekti kuulub ka kaamera, mis on loodud salvestama sündmusi, mis võivad aset leida meie auto tagaosas. Seda saab kasutada ka tahavaatekaamerana, mis muudab parklast või muudest halva nähtavusega kohtadest lahkumise veelgi turvalisemaks ja lihtsamaks. 
 
Öiste salvestuste kõrgem kvaliteet
 
Salvestil on sisseehitatud LED-id, mis parandavad oluliselt öösalvestuse kvaliteeti . Tänu neile on öövideo aina selgem ja selgem , mis võimaldab hõlpsasti dokumenteerida erinevat tüüpi liiklussündmusi. Lisaks on mudelil F480 liikumistuvastuse funktsioon, mis tuvastab ja salvestab ooterežiimis mööduva inimese või liikuva objekti, mis võimaldab optimeerida seadme tööd.
 

Usaldusväärne rasketes olukordades

Autoõnnetuse või kokkupõrke registreerimine võib osutuda peamiseks tõendiks õnnetuse põhjuse ja süüdlase väljaselgitamisel. Seega annab see meelerahu ka kõige stressirohkemates olukordades. Blackbox kaameral on kuni 32 GB microSD- mälukaardi pesa ja tsüklina salvestamise võimalus, mistõttu ei pea muretsema salvestamise järjepidevuse pärast – sobiva seadistuse korral, vaba mäluruumi puudumisel, salvesti hakkab viimati salvestatud faili üle kirjutama.  
 
Lisafunktsioon 
 
Salvesti võib toimida ka veebikaamerana. Tänu kõrgele pildiresolutsioonile sobib suurepäraselt erinevat tüüpi videokonverentside läbiviimiseks – kaugtöö ei ole enam probleem. Veebikaamera funktsioon on ülimalt kasulik ka õpilastele ja õpetajatele e-õppe vormis õppetöö läbiviimisel. Salvesti tuleks ühendada arvutiga USB-miniUSB kaabli abil koos toite ja andmeedastusega ning valida kaamera režiim (kaamera edastab ainult pilti; heli edastamiseks on vaja eraldi mikrofoni - ei kuulu komplekti) 
 

Kõige olulisemad omadused:

- Liikumistuvastus

- G-sensor

- Kuupäeva ja kellaaja kuvamine

- Laadimine miniUSB pordi kaudu

- Sisseehitatud mikrofon ja kõlar

- Sisseehitatud laetav aku

- Saab kasutada veebikaamerana

- Protsessor: GP2247

- Sensor: GC1034

- Ekraan: 2,4-tolline LCD

- Objektiiv: lainurk, 140 kraadi kõrglahutusega

- Videosalvesti / DVR: 1920x1080 Full HD 30 kaadrit sekundis

- Sisendid: micro SDHC kuni 32GB, mini USB

- Kaasas tagurduskaamera: jah

Sarnased tooted