www.ITs24.ee

Esileht / SPORT&HOBI / Vaba aeg ja hobid / Tõukerattad / Tõukeratas Ducati PRO-1 elektriline must

Tõukeratas Ducati PRO-1 elektriline must

Tootegrupid

Tootekood: 329897
Laoseis: Laos
Tarneaeg: Kiire tarne laokaubale

359,00 € 440,00 €

 

Tõukeratas Ducati PRO-1

Ducati Pro I elektritõukeratas on varustatud 350 W mootori ja 7,8 Ah akuga, mis võimaldab kuni 25 km muretult kruiisida. Tänu kergele raamile saab selle hõlpsalt kokku voltida ja käe otsa haarata või auto pagasiruumi panna. Turvalisuse tagamiseks on tõukerattal topeltpidurdussüsteem (elektriline ja mehhaaniline) ning LED tuled esi- ja tagaosas.

Telefonirakendus
Tõukerattaga käib kaasas spetsiaalne telefonirakendus, mille saab alla laadida Google Play ja App Store'st. Rakendus võimaldab tõukeratta näitudel silma peal hoida.

Raam
Ducati Pro I Evo on valmistatud tugevast, aga kergest alumiiniumsulamist. Tänu kokkuvolditavale mehhanismile ja kergele raamile saab selle kiirelt kokku panna ning hõlpsalt käe otsa haarata või auto pagasiruumi panna.

Mootor
Tõukeratta 350 W harjasteta mootor on äärmiselt töökindel ning vajab minimaalselt hooldust. Sellega kulged mõnusalt linnatänavatel või vuhised suurtel kiirustel ilma liigselt müra tegemata.

Kolm kiirusrežiimi:

  • * ECO: 6 km/h
  • * D: 20 km/h
  • * S: 25 km/h (max)


Aku
7,8 Ah aku võimaldab täis laetuna sõita kuni 25 km järjest. Reaalne läbitav vahemaa sõltub kasutaja kaalust, pinnakattest, temperatuurist jm. Aku laetust saad mugavalt kontrollida telefonirakendusest.

Rattad
Sujuva sõidu eest hoolitsevad 8,5-tollised esi- ja tagarattad. Turvaliseks sõiduks on soovituslik aeg-ajalt rehvirõhku kontrollida. Pidurdamiseks on tõukerattal nii elektriline kui mehhaaniline tagaratta pidur.

Sarnased tooted