Esileht / ARVUTID&IT / Printerid ja tarvikud / Tindiprinterid / Tindiprinter Epson L3251 EcoTank MFP WiFi

Tindiprinter Epson L3251 EcoTank MFP WiFi

Tootegrupid

Osta PSC Epson L3251 EcoTank MFP WiFi its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: C11CJ67406
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 11,57 €

223,00 €

Kogus:

 

Tindiprinter-koopiamasin-skänner Epson L3251 EcoTank

Epson L3251 on stiilne, säästlik ja tänu WiFi olemasolule ligipääsetav peaaegu igaltpoolt. Tegemist on lihtsa ja madalate kuludega kolm-ühes printeriga, sest tindist jagub kuni kolmeks aastaks. See tähendab, et võid säästa kuni 90% tindikuludest ning printida komplektis oleva tindikogusega kuni 8100 must-valget dokumenti ja kuni 6500 värvilist lehekülge.

Printimine ilma kohmakate tindikassettideta
Tindi lõppemine on vahel ebameeldiv ja isegi siis, kui oled varunud mõne tindikassetti ka koju, võtab nende vahetamine aega. Kui sinu keskmisest suuremate printimisvajadustega kodus on vaja aga aega kokku hoidu, siis pakub Epson sulle mugavat lahendust. EcoTank printerid on varustatud suuremahulise tindimahutiga, mis elimineerib igasuguse vajaduse tindikassettide järele ja sellega koos varustatakse sind kohe kuni kolmeks aastaks.

Eriti madalad kulud
Kas teadsid, et Epsoni EcoTank printer võib vähendada sinu printeri ülalpidamiskulusid kuni 90%? Komplektis on kaasas tindipudelid, mis on suutelised tootma kuni 8100 must-valget ja 6500 värvilist lehekülge.

Kompaktne ja lihtne kasutada
Epson usub, et printimine peaks olema võimalikult lihtne, kiire ja meeldiv kogemus. Samal põhjusel on nende loodud tindimahuti süsteemi lihtne seadistada ja kasutada. Lisaks on see seade meeldivalt kompaktne, et sa ei peaks muretsema kuhu see oma kodus mahutada.

Mobiilne printimine
L3251 on varustatud WiFi ühendusega, et saaksid oma dokumente printida otse nutitelefonist või tahvelarvutist kasutades Epson iPrint rakendust.

Sarnased tooted