Esileht / SSD 250GB Samsung 870 EVO 2,5" Sata

SSD 250GB Samsung 870 EVO 2,5" Sata

Tootegrupid

Osta SSD 250GB Samsung 870 EVO 2,5" Sata its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: MZ-77E250B
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

49,90 €

Kogus:

 

SSD 250B Samsung 870 EVO

 

870 EVO võtab üle Samsungi eesrindliku SSD tehnoloogia olulisemad omadused ja see on võrreldes varasematega veel võimsam,
vastupidavam ja sobilik erinevaks kasutuseks alates sisuloojatest ja lõpetades IT professionaalide ja tavakasutajatega.

870 EVO saavutab maksimaalse kiiruse, mida üle SATA ühenduse on võimalik saavutada, milleks on 560/530 MB/s lugemis- ja kirjutamiskiirused.
Tavakasutajad saavad nüüd nautida profitasemel SSD võimsust. Nutikas TurboWrite suurendab kiiruseid veelgi ja hoiab vajalikke asju mahukas puhvris.

Seade pakub kuni 2,400 TBW koos 5 aastase garantiiga, mis teeb 870 EVO SSD-st valdkonna juhtivat töökindlust pakkuva mäluseadme.
See suudab toime tulla igapäevaste ülesannetega ja vajadusel isegi 8K video töötlemisega tänu seadme 6. põlvkonna VNAND tehnoloogiale ja MKX kontrollerile, mis tagavad stabiilse töö.

870 EVO on läbinud mitmeid ühilduvusteste mitmete oluliste süsteemidega, sealhulgas kiibistike, emaplaatide, NAS süsteemide ja videosalvestusseadmetega. Seega on meie uus mudel maailma populaarseimas SSD seerias sobilik igasuguste kasutajate töörütmide ja IT süsteemidega.

870 EVO paigaldamine on äärmiselt lihtne kõigi jaoks, kelle sülearvuti või lauaarvuti toetavad 2,5-tollist SATA mäluseadet. Siis pole enam üle muud kui pista SATA ühendus vastavasse pessa arvutil ning uuenduslik üleminekutarkvara hoolitseb ülejäänu eest.

 

Sinu SSD töötab nagu võluväel. Uus ja parem Samsung Magician 6 tarkvara hoolitseb sinu SSD eest. Sellega saad enda SSD-d hallata mitmete kasulike tööriistadega ja laadida alla alati kõige värskemad uuendused, jälgida selle eluiga ja isegi parandada selle jõudlust.

 

Sarnased tooted