Esileht / KÄSITÖÖKUNST / Seebi valmistamine / Seebi lisandid / Sheavõi Shea butter 400g

Sheavõi Shea butter 400g

Tootegrupid

Osta Sheavõi Shea butter 400g its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 148660
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

4,60 €

Kogus:

 

Rafineeritud sheavõi 400g

Kasutamiseks kosmeetikas ja seepides

Toodetud Ghaanas

 

"Sheavõist saab parimat seepi!"   

 

Sheavõi imendub kergesti , niisutades nahka ja juukseid loomulikult ilma kunstlike kemikaalideta. See lisab seebile kreemjat vahtu.

 

Seebivalmistajatel on kõikjal oma lemmikretseptid , koostisosad ja seebi valmistamise nipid, mis on sageli õpitud aastatepikkuse kogemuse kaudu. Paljud kliendid kiidavad sheavõid, see peab olema seebi kindel koostisosa. Sheavõi mõjutab seebi kõvenemist,  rikastab vitamiinidega A, E ja F, samuti tugevdab UV-kaitset ja sisaldab kollageeni tootmiseks vajalikke asendamatuid rasvhappeid.

 

Mõned näpunäited ja teadmised, mida sheavõi seebis kasutamisel meeles pidada:

 

  1. Sheavõi sisaldab palju steariin- ja oleiinhappeid, mis annavad kauapüsiva kõva seebi, millel on stabiilne konditsioon.
  2. Sheavõid elektrilise saumikseriga kloppides võib kuluda mõni minuteid.
  3. Üks sagedamini kasutatav seebi retsept on 30/30/30/10. 30% oliiviõli, 30% kookosõli , 30% palmiõli või sheavõid ja 10% magusmandliõli või muud.
  4. Sheavõi on toatemperatuuril tahkel kujul. Seep on parem ja  seebitükid tunduvad tugevamad, kui neid kasutatakse retseptis, kus on palju vedelat õli.
  5. Sheavõid võib lisada igale seebimassile ka pärast seebistamise toimumist. See tagab, et sheavõi ei osale seebistamisel, vaid jääb  tootes puhtaks.

 

 

Sarnased tooted