www.ITs24.ee

Esileht / ARVUTID&IT / Printerid ja tarvikud / Tindiprinterid / PSC Epson M2140 EcoTank MFP must/valge

PSC Epson M2140 EcoTank MFP must/valge

Tootegrupid

Tootekood: C11CG27403
Laoseis: Laos
Tarneaeg: Kiire tarne laokaubale

119,00 € 279,00 €

 

Bürookombain Epson M2140 EcoTank

Tegemist on lihtsa ja madalate kuludega kolm-ühes printeriga. Kaasasoleva musta tindiga saab trükkida kuni 11000 lehte. Prindite kiiresti, kuna soojenemisaega pole ja printimiskiirus on 20 lk/min. Valige funktsioonid otse ja kiiresti, kasutades 3,7 cm värvilist LCD-ekraani.

Vähendage oma trükikulusid
Võrreldes ühevärviliste laserprinteritega saate kolme aasta jooksul kokku hoida kuni 50%. Printeril on suur korduvtäidetav tindimahuti, mille täidate tooneri asemel komplekti kuuluvate tintidega. Algusest peale on teil piisavalt tinti tuhandete lehtede printimiseks, kulude vähendamiseks ja aja säästmiseks.

Madalad kulud
Ehkki täita tuleb tõenäoliselt vähe ja harva, saate tindipudelitega kokku hoida üle 90% lehe trükimaksumusest.

Usaldusväärne
Meelerahu tagamiseks antakse igale EcoTank monoprinterile üheaastane / 100 000-leheküljeline garantii.

Säästa aega
Ärge raisake aega tarvikute vahetamisele - tindimahutite süsteemi abil saate selle põhimõtteliselt täita ja unustada. Printimine on kiire ilma soojenemisajata ja printimiskiirus 20 lk/min.

Säästke energiat
EcoTank-monoprinteriga vähendate energiakulu ja üldkulusid. Võrreldes monolaserprinteritega võib see säästa kuni 95% energiatarbimist.

Tõhusad ärifunktsioonid
Kogege PrecisionCore'i prindipead, mis on tuntud oma kiiruse, kvaliteedi, usaldusväärsuse ja tõhususe poolest. Printeril on 250 A4 lehte mahutav paberisalv. Säästke paberit automaatse kahepoolse printimisega.

Sarnased tooted