Esileht / ARVUTID&IT / Printerid ja tarvikud / Laserprinterid / PSC Canon I-Sensys MF249DW

PSC Canon I-Sensys MF249DW

Tootegrupid

Osta PSC Canon I-Sensys MF249DW its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 1418C062
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
ESTO järelmaks kuumaks al. 14,98 €

289,00 €

 

PSC Canon I-Sensys MF249DW A4 laserprinter

• Wi-Fi-, võrgu- ja mobiiliühenduse valmidusega mustvalge kõik-ühes laserseade : kopeerimine, printimine, skaneerimine ja faksimine
• Automaatne 50-leheline kahepoolne dokumendisöötur
• Automaatne kahepoolne printimine
• Kasutajasõbralik mustvalge puutetundlik LCD paneel 
• Ühepuuteklahvid kiiremaks skannimiseks ja kopeerimiseks 
• Kiire esimene väljatrükk (6 sek)
• Printimis- ja kopeerimiskiirus 27 lk/min 
• 9600 x 9600 punkt/tolline värviline skaneerimine
• Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega
• Üle võrgu kasutamine ja jagamine 
• Automaatne printeri tarbimisinfo monitoorimine
• Super G3 FAX

Produktiivne ja võrguvalmidusega kõik-ühes seade väikestele kontoritele
See kompaktne ja stiilne kõik-ühes seade säästab ruumi, hõlmates ühes seadmes professionaalset printerit, skannerit ja koopiamasinat. Selle tootlikkust tõstvaid funktsioone saab juhtmevabalt oma kontori võrgu, Wi-Fi või nutiseadme kaudu jagada – seega on seade täiuslik mis tahes kiire kontori tõhususe suurendamiseks.

Juhtmevaba jagamine
Võimalus ühendada juhtmevabalt kasutades Wi-Fi-, võrgu- või nutitelefoniühendust. Sisseehitatud Apple AirPrint™-i ja valdkonnastandardiga Mopria printimistugi tuvastab automaatselt printeri, et printida dokumente otse iPhone'ist või iPadist ja Mopriaga ühilduvatest Androidi seadmetest. Canoni tasuta mobiilse printimise rakendus prindib juhtmevabalt ka teie Apple'i iOS või Android 4 seadmetest

Kiire printimine ja kopeerimine
Dokumente ei pea kaua ootama tänu kiirele A4 mustvalgele laserprintimise ja -kopeerimise kiirusele (27 lk/min) ning kiirele esimesele väljatrükile pärast puhkerežiimist väljumist.

Tõhus kahepoolne printimine
Mitme lehe skaneerimine ja kopeerimine on kiire ja tõhus tänu sisseehitatud 50-lehelisele kahepoolsele automaatsele dokumendisööturile. Kahepoolsete dokumentide skaneerimine on lihtne ja automaatne kahepoolne väljatrükk aitab säästa paberit.

Ärikvaliteediga tulemused
Kuni 1200 x 1200 punkt/tollise printimiskvaliteedi ja Canoni EF-tooneri kombinatsioon saavutab professionaalsed terava ja selge teksti ning sujuvate piltidega väljatrükid ja koopiad. Täiustatud värviline skaneerimine (kuni 9600 x 9600 punkt/tolli) jäädvustab kõik detailid. Skaneeritud dokumendid saab saata mis tahes arvutisse, kasutades kasutajasõbralikku võrguskannimist.

Kiire ja lihtne kasutamine
Kiirel ja lihtsasti kasutataval mudelil i-SENSYS MF247dw on mitmekülgne kallutatav 6-realine vedelkristallekraan, mis näitab kogu vajalikku teavet. Paneeli saab seadistada vertikaalselt või pealmine külg ülespoole. Tõhusaid skaneerimise ja kopeerimise töövooge on lihtne seadistada, kasutades kiireid ühepuuteklahve – seega on skaneeritud dokumente lihtne failidesse saata või kopeerida mitu pilti ühele lehele.

Energiasäästlik
Tänu Canoni ettevalmistustehnoloogiale On-Demand on soojenemisaeg peaaegu olematu. Selle seadme tüüpiline energiatarve (TEC) on oma klassi madalaim – seade tarbib puhkerežiimis vaid 1,3 vatti.

Kõik-ühes-kassett
Hõlpsasti ringlussevõetav kõik-ühes kassett ühendab endas toonerit, trumlit ning puhastusseadmeid, et vähendada hooldust, suurendada usaldusväärsust ja vähendada kulutarvikuid.  Canon 737 (2400 lk)

Sarnased tooted