www.ITs24.ee

Esileht / ARVUTID&IT / Hiired ja klaviatuurid / Juhtmeta hiired / Profihiir Logitech MX Master 3 Grafiit-Must

Profihiir Logitech MX Master 3 Grafiit-Must

Tootegrupid

Osta Hiir Logitech MX Master 3 Grafiit-Must its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 910-005694
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 8,42 €

99,00 €

Kogus:

 

Hiir Logitech MX Master 3 

Logitechi hiirte lipulaev - see on kasutajale, kes hindab täpset sooritust, produktiivsust ning otsib efektiivseid lahendusi. MX Master 3 on varustatud Logitech Flow'ga, mis annab Sulle võimaluse töötada samaaegselt kolme arvutiga ning kopeerida ja kleepida nende vahel andmeid. Ülimalt mugav disain, arenenud funktsioonid, täpsus ja erinevad kohandamisvõimalused teevad sellest hiirest Sinu jaoks asendamatu töökaaslase.

MagSpeed™ tehnoloogia
Logitech asendas eelkäijal kasutatava mehaanilise rulliknupu uue ja parema elektromagneetilisega, mis on nii täpne, et suudab isegi individuaalse piksli peal seisma jääda ning nii kiire, et suudab skrollida 1000 rida sekundis. Ja seda kõike peaaegu täielikus vaikuses.

Täiesti uuel tasemel mitme arvutiga töötamine
Logitech Flow tehnoloogia avab ukse uute võimaluste maailma, tagades seni sujuvaima kogemuse mitme arvutiga töötamisel. MX Master 3-ga saad kursorit liigutada kuni kolme arvuti vahel, kopeerida ja kleepida teksti ning andmeid ühest arvutist teise.

Sujuv töö kõikjal
Uhiuus 4000 dpi Darkfield™ sensor suudab laitmatult töötada kõikjal, isegi klaasist pindadel. MX Master 3 on täiuslik hiir neile, kelle igapäevased toimetused võivad neid viia kuhu iganes.

Kiire laadimine
Lae kiiresti ja juba 1 minutiga on Su hiirel piisavalt jõudu, et Sinuga 3 tundi koostööd teha. Täislaetud akuga peab hiir vastu tervelt 70 päeva.

Ülikiire kerimine
Pikkades dokumentides või mahukatel veebilehtedel sirvimine toimub nüüd silmapilkselt.

Easy-Switch ja kaks ühendamisvõimalust
MX Master 3 juhtmevaba hiire saad ühendada nii Logitech Unifying vastuvõtja kui ka Bluetoothi® kaudu. Tänu Logitech Easy Switch™ tehnoloogiale saad kuni kolm seadet hiirega ühendada ja vahetada nende seadmete ühilduvust vaid ühe vajutusega.

Sarnased tooted