Esileht / KÄSITÖÖKUNST / Meisterdamine / Puidu restaureerimine / Põrandadefektide parandusvaha mänd/kuusk

Põrandadefektide parandusvaha mänd/kuusk

Tootegrupid

Osta Põrandadefektide parandusvaha mänd/kuusk its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: E8902MÄ/609
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

6,20 €

Kogus:

 

Edding E8902 - Puitpõranda parandusvaha komplekt MÄND-KUUSK 609

Parandusvaha sobib pragude, mõrade või kriimude parandamiseks/täitmiseks puidust, parketist ja laminaadist põrandatel ning muudel kõvadel puitpindadel, millel on vajalik tagada kulumiskindlus. Enne nimetatud vahaga tööle asumist, peab soetama spetsiaalse sulataja(E8903) vaha sulatamiseks. 2AA tüüpi patareiga töötav sulataja on saadaval eraldi ja ei kuulu komplekti.

Kasutamine: Puhastage pind ja eemaldage kõik lahtised osad. Vajutades sulataja/triikraua küljel olevat nuppu, laske triikraual umbes 10 sek. soojeneda.

Sulatage triikraua abil parandatava pinnaga sobivat värvi vahapulgast vajalik kogus parandusvaha ja laske sellel valguda süvendisse. Enne iga järgneva kihi või värvitooni pealekandmist laske eelneval kihil hanguda. Segades erivärvilisi vahasid omavahel, saate taastada puidu struktuurile võimalikult lähedase lõpptulemuse. Lõpliku silumise ja jääkide koristamise saate teostada triikraua käepideme lainja pinnaga.

Saadaval on 10 erinevat komplekti, igas neist 3 antud puiduga lähedast värvitooni. Toodet iseloomustab kaunis sära, peeneteraline koostis, kiire kõvastumine ja ülihea vastupidavus.

Värvid:

Pähkel-602

Tamm-603

Mahagon-604

Kirss-606

Mänd antiik-607

Pöök-608

Mänd/kuusk-609

Pöök/vaher-611

Valge-049

Must-001

Toodetud Saksamaal.

Sarnased tooted