Esileht / Nutitelefoni laadija 2xUSB 2,4A Joyroom

Nutitelefoni laadija 2xUSB 2,4A Joyroom

Tootegrupid

Osta Toalaadija 2xUSB 2,4A Joyroom black its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: L-2A123
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!

9,80 €

 

Telefoni laadija Joyroom L-A123

Vaid üks pistikupesa käeulatuses ja paar elektroonilist seadet, mida laadida? Ärge oodake igavesti. Investeerige Joyroomi kahe USB-pordiga laadijasse ja laadige korraga kahte seadet. Saate selle ühendada kõikjal, oma voodi, laua või isegi liikvel olles, nii et teie varustus on alati kasutusvalmis. Unustage tühjenenud aku probleem ja pistikupesa vabastamise ootamine.

Joyroom pakub kahe USB-pesaga laadijat. Kokku on nende maksimaalne vool kuni 2,4 A. Vaatamata sellele, et see töötab nii tõhusalt, ei kaasne sellega põletusohtu. Seade ei kuumene üle ja maksimaalne võimsus, millega see töötab, reguleeritakse automaatselt. See hoiab korpuse igas olukorras jahedana.

Laadijal on standardne pinge, mis on 100 kuni 240 V. Tänu sellele ühildub see enamiku maailma pistikupesadega. Seetõttu sobib see suurepäraselt mitte ainult koduseks kasutamiseks, vaid ka reisimiseks.

Sarnaselt teistele Joyroomi logo kandvatele toodetele on ka sellel minimalistlik välimus. See on saadaval valges või mustas värvitoonis, mis harmoneeruvad äris levinud riietumisstiiliga.

Spetsifikatsioon:

  • Sisendvool: 100-240V 50 / 60Hz 0,3A
  • Väljundvool: 5V / 2,1A
  • Võimsus: 12W
  • Materjal: PC
  • Mõõdud: 75 x 38,7 x 26,8 mm
  • Kaal: 44g

Sarnased tooted