Esileht / NUTISEADMED / Nutikodu / Nutipistik NOUS A7 Smart 16A

Nutipistik NOUS A7 Smart 16A

Tootegrupid

Osta Nutipistik NOUS A7 Smart 16A Wifi its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: SmartA7
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

15,20 €

Kogus:

 

NOUS A7 Smart 16A Wi-Fi Nutikas seinapesa

Kui arvate, et teie maja seadmete kaugjuhtimine on võimalik ainult kalli targa maja paigaldusega siis eksite. Smart Nutipistik on taskukohane lahendus, mis aitab igal elektroonikaseadmel nutikaks saada. Ühendage lihtsalt lamp nutipistikuga – teie lamp on just nutikaks saanud. 

Spetsiaalne äpp võimaldab näha nii elektroonikaseadmete elektritarbimist kui ka nädala- või kuugraafikuid. Kõik nutipistikuga ühendatud seadmed kuvatakse ühes rakenduses. Samuti saate ajastada seadme toiminguid. Näiteks kui lahkute kodust tööle iga päev kell 7.00, saate seadistada kodused seadmed kell 7.20 välja lülituma, nii säästate elektrit. 

Tänu ajakavale käterätikuivati saad hõlpsalt tööle panna ainult hommikul ja õhtul – et märjad käterätikud kuivaksid. Kuumaveeboileri saate käima panna ainult öisele elektrile. Jõulutuled käivitage õhtul ja lülitage välja hommikul.

Smart pistiku teine suurepärane funktsioon on kaugjuhtimispult. Juhtige elektroonikaseadmeid isegi siis, kui olete kodust kaugel. Jäljendage, et olete kodus – määrake koduvalgustite perioodilise sisselülitamise ajakava. Keegi ei pane tähelegi, et kodus pole peremeest. Veelgi enam, kui teil on kodus virtuaalne assistent Amazon Alexa või Google Assistant, saate kõiki nutipistikuga ühendatud seadmeid häälega juhtida. 

Nutipistikul on palju funktsioone – kõik, mida pead tegema, on kasutada oma kujutlusvõimet. 

Sarnased tooted