Esileht / ARVUTID&IT / Arvutite lisad / Monitorid / Monitor 22" Philips 223V5LSB2 LED VGA

Monitor 22" Philips 223V5LSB2 LED VGA

Tootegrupid

Osta Monitor 22" Philips 223V5LSB2 LED VGA its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 223V5LSB2
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
ESTO järelmaks kuumaks al. 8,49 €

99,00 €

 

Monitor 22" Philips 223V5LSB2

Suurepärased LED-kujutised erksate värvidega

 • SmartContrast rikkalike sügavmustade detailide saavutamiseks

  SmartContrast rikkalike sügavmustade detailide saavutamiseks

  SmartContrast on Philipsi tehnoloogia, millega analüüsitakse esitatavat sisu, kohandatakse automaatselt värve ja kontrollitakse taustvalguse intensiivsust, ikka selleks, et dünaamiliselt täiustada kontraste võimalikult heade digitaalsete kujundite ja videote esitamiseks või mängude mängimiseks, kus on esindatud tumedad toonid. Kui valite ökorežiimi, kohandatakse kontraste ja täiustatakse taustvalgust, et saavutada igapäevastest kontorirakendustest parim kuva ja tagatakse väiksem energiatarbimine.

 • 16 : 9 täis-HD ekraan parima vaatamiselamuse tagamiseks

  16 : 9 täis-HD ekraan parima vaatamiselamuse tagamiseks

  Full HD ekraani lahutusvõime on laiekraani korral 1920 x 1080p. See on HD-allikate kõrgeim lahutusvõime ja tagab parima võimaliku pildikvaliteedi. See on kindel tulevikutehnoloogia, kuna toetab 1080p signaale kõigist allikatest, sealhulgas uusimatest nagu Blu-Ray ning täiustatud HD mängukonsoolid. Signaalitöötlust on mitmekülgselt täiustatud, et see toetaks seda tunduvalt kõrgemat signaali kvaliteeti ja lahutusvõimet. Selle tulemuseks on säravad võbelusevabad täiskaadrilaotusega pildid, mis on ülieredad ja -värvilised

 • LED-tehnoloogia, et värvid oleksid erksad

  Valged LED-lambid on toekad seadmed, mis saavutavad täieliku valguse ja püsiva heleduse kiiremini, muutes seeläbi käivitusaja lühemaks. LED-lambid ei sisalda elavhõbedat, mistõttu on nende ringlussevõtmine ja kasutusest kõrvaldamine keskkonnasäästlikum. LED-lambid võimaldavad paremini reguleerida LCD-taustvalguse hämardamist ning tulemuseks on suurepärane kontrastsus. Samuti on LED-lampidel tänu kogu ekraani ühtlasele heledusele ülihead värvid.

 • Hõlbus ekraanipildi reguleerimine SmartControl Lite'iga

  SmartControl Lite on järgmise põlvkonna 3D märgiline toode, mis põhineb GUI ekraani kontrollimise tarkvaral. See võimaldab kasutajal hiire abil täiustada enamikku ekraani parameetritest, näiteks värvi, heledust, ekraani kalibreerimist ning multimeediume ja ID-haldust.

 • Elavhõbedavaba loodussäästlik ekraan

  Philipsi LED-taustvalgusega ekraanides ei ole elavhõbedat - ühte kõige mürgisemat looduses esinevat ainet, mis mõjutab inimesi ja loomi. See võimaldab pilti kuvada keskkonnasõbralikult kogu toote eluea vältel alates tootmisest kuni selle kasutusest kõrvaldamiseni välja.

Ekraan: FullHD 1920x1080 60 Hz juures
16:9 ekraanisuhe
Valgustugevus 250cdqm
Kontrastsus 10M:1
Reageerimisaeg 5ms
VGA sisend

Sarnased tooted