Esileht / KÄSITÖÖKUNST / Liimid / Liimipüstolid / Liimipüstol Hoto akuga 7mm+10 liimipulka

Liimipüstol Hoto akuga 7mm+10 liimipulka

Tootegrupid

Liimikasseti läbimõõt 7 mm
Soojenemise aeg ~ 30 s
Laadimisparameetrid 5 V - 1 A
Laadimisaeg ca 120-180 min
Mõõdud 135 x 127 x 35 mm
Kaal 195 g

 

Tootekood: QWRJQ001
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

34,99 €

Kogus:

 

Juhtmebava liimipüstol Hoto QWRJQ001 - innovaatiline akuga liimipüss 7mm liimipulkadele!

Laske oma loovus valla ja muutke väikesed remonditööd lihtsamaks. Teid aitab kuumaliimipüstol Hoto, mis kuumeneb kiiresti ja liimib edukalt erinevaid materjale. 2000 mAh laetav aku tagab pika tööea ja USB-C port võimaldab mugavat laadimist. Nutikas kiip hoiab optimaalset temperatuuri ja liimipüss lülitub automaatselt välja, kui seda ei kasutata 3 minutit. Põlemisvastane disain ja väike kaal on lisaks muule just selle mudeli eelised.

Juhtmebava liimipüstol Hoto QWRJQ001 - innovaatiline akuga liimipüss itshopis

Kiire ja tõhus
Sellel kuumliimipüstolil on tipptasemel kütteelement, nii et see kuumeneb väga kiiresti. Sisseehitatud andur hoiab temperatuuri õigel tasemel, et liimi voolaks täiuslikult, messingist otsik paistab aga silma kõrge soojusjuhtivusega, mis tagab mugava liimi pealekandmise.

Juhtmebava liimipüstol Hoto QWRJQ001 itshopis

Hästi kujundatud
Tänu selle hästi tasakaalustatud disainile saate asetada liimipüstoli lauale või muule tasasele pinnale ja seade püsib püstises asendis stabiilsena. Püstol on kaetud kuumakindla ja keskkonnasõbraliku silikooniga. Materjal isoleerib suurepäraselt kuumust, nii et te ei pea muretsema põletuste pärast.

Juhtmebava kuumaliimipüstol Hoto QWRJQ001 itshop

Kogu perele
Hoto liimipüstol on kerge ja käepärane ning nutikas kiip hoiab optimaalset temperatuuri. Topeltisolatsioon väldib põletusi, muutes selle suurepäraseks tooteks ka lastele. Veelgi enam, seade lülitub automaatselt välja pärast 3-minutilist tegevusetust, tagades ohutuse. Seadmega on kaasas kuumakindlast plastikust otsa kate, mis võimaldab seda, et saate liimipüssi ära panna peaaegu kohe, kui olete lõpetanud.

Juhtmebava kuumaliimipüstol Hoto QWRJQ001 itshop

Suure võimsusega aku
Ärge muretsege, et hoto aku saab tühjaks, kui te seda kõige vähem ootate. See on varustatud võimsa 2000 mAh akuga, mis võimaldab täielikult laetuna kasutada kuni 100 meetrit liimi. Mugava laadimise võimaldab sisseehitatud USB-C port – saab kasutada laadijat või akupanka.

Juhtmebava liimipüstol Hoto QWRJQ001 - innovaatiline akuga liimipüss itshopis

Kaasas liim
Komplektis on 10 värvilist liimipulka. Nende läbimõõt on 7 mm ja pikkus 125 mm. Need tagavad tugeva liimimise ja materjalide tugeva liitumise ning on ka keskkonnasõbralikud. Tänu hoolikalt läbimõeldud disainile võimaldab püstol liimi ühtlaselt peale kanda – muutes isetegemise, remondi või töö veelgi lihtsamaks. Liimipüstolis saab kasutada kõiki 7mm läbimõõduga liimipüstoli pulki

Juhtmebava liimipüstol Hoto QWRJQ001 itshopis

Sarnased tooted