www.ITs24.ee

Esileht / KÄSITÖÖKUNST / Liimid / Liimipüstolid / Liimipüstol akuga Hoto 7mm + 10 liimipulka

Liimipüstol akuga Hoto 7mm + 10 liimipulka

Tootegrupid

Akuga liimipüstol Xiaomi Hoto

 

Tootekood: QWRJQ001
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. The total purchase amount is not in the allowed range

34,99 €

Kogus:

 

Liitiumakuga liimipüstol Hoto QWRJQ001

Laske oma loovus valla ja muutke väikesed remonditööd lihtsamaks. Teid aitab kuumaliimipüstol Hoto QWRJQ001, mis kuumeneb kiiresti ja seob edukalt erinevaid materjale. 2000 mAh laetav aku tagab pika tööea ja USB-C port võimaldab mugavat laadimist. Nutikas kiip hoiab optimaalset temperatuuri ja relv lülitub automaatselt välja, kui seda ei kasutata 3 minutit. Põlemisvastane disain ja väike kaal on ka mudeli eelised.

 Kiire ja tõhus

Kuumliimipüstolil on tipptasemel kütteelement, nii et see kuumeneb kiiresti. Sisseehitatud andur hoiab temperatuuri õigel tasemel, et liimi voolaks täiuslikult, messingist otsik paistab aga silma kõrge soojusjuhtivusega, mis tagab mugava liimi pealekandmise.

 Hästi kujundatud

Tänu selle hästi tasakaalustatud disainile saate asetada relva lauale või lauale ja seade püsib püstises asendis stabiilsena. Püstol on kaetud kuumakindla ja keskkonnasõbraliku silikooniga. Materjal isoleerib suurepäraselt kuumust, nii et te ei pea muretsema põletuste pärast.

 Kogu perele

Hoto liimipüstol QWRJQ001 on kerge ja käepärane ning nutikas kiip hoiab optimaalset temperatuuri. Topeltisolatsioon väldib põletusi, muutes QWRJQ001 suurepäraseks tooteks ka lastele. Veelgi enam, seade lülitub automaatselt välja pärast 3-minutilist tegevusetust, tagades ohutuse. Arvuti plastikust kattekiht tähendab, et saate selle ära panna peaaegu kohe, kui olete lõpetanud.

 Suure võimsusega aku

Ärge muretsege, et QWRJQ001 saab tühjaks, kui te seda kõige vähem ootate. See on varustatud võimsa 2000 mAh akuga, mis võimaldab täielikult laetuna kasutada kuni 100 meetrit liimi. Mugava energia uuendamise võimaldab sisseehitatud USB-C port – saad kasutada laadijat või akupanka.

 Liimipulgad kaasas

Komplektis on 10 värvilist liimikassetti. Nende läbimõõt on 7 mm ja pikkus 125 mm. Need tagavad tugeva liimimise ja materjalide tugeva liitumise ning on ka keskkonnasõbralikud. Tänu hoolikalt läbimõeldud disainile võimaldab püstol liimi ühtlaselt peale kanda – muutes isetegemise, remondi või töö veelgi lihtsamaks.

 

Sisaldab:

  • Kuumliimi püstol
  • 10x padrunid 125 mm

Spetsifikatsioon:

Tootja Xiaomi
Nimi Liitium liimipüstol
Mudel QWRJQ001
Liimipulga pikkus 125 mm
Liimikasseti läbimõõt 7 mm
Soojenemise aeg u. 30 s
Aku tüüp Liitium
Aku mahutavus 2000 mAh
Nimipinge 4 V
Laadimisparameetrid 5 V - 1 A
Laadimisaeg Umbes 120-180 min
Mõõtmed 135 x 127 x 35 mm
Kaal 195 g

Sarnased tooted