www.ITs24.ee

Esileht / SISUSTUS / Laualambid / Laualamp 8,5W 350lm pruun+kalender USB

Laualamp 8,5W 350lm pruun+kalender USB

Tootegrupid

Tootekood: PDLU13BR
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 5-15 päeva

52,00 €

 

Laualamp LED 8,5W 350lm pruun

Muudetav LED valgus 
Modernse disainiga LED laualamp sinu kodus või kontoris asuvale töölauale. See LED lamp sobib kasutamiseks pea kõikides keskkondades tänu muudetava valgustugevuse ning valgustemperatuurile. 120° valgusvihk on seadistatav kuni 350 luumenit, pakkudes õrnast lisavalgusest kuni korraliku töövalguseni sinu lauale. Tänu muudetavale valgustemperatuurile vahemikus 3000 – 6000 K on võimalik lambi valgust ühildada nii vanemate soojema tooniga hõõgpirnide, halogeenpirnide või külmema tooniga päevavalguslampide ning säästupirnide valgusega. Samamoodi tõstab muudetav valgustemperatuur produktiivsust – keset päeva aitab külmem valguse toon sind erksamana hoida ning soojemad toonid õhtul mõjuvad pigem rahustavana. 

Disain 
Selle lambi varres on integreeritud LCD ekraaniga kell ning termomeeter. Tänu sellele on kogu aeg silme ees kellaaeg ning ka ruumi sisetemperatuur. 

Energiasäästlik 
Tänu kvaliteetsetele LED dioodidele on lambi eluiga vähemalt 35 000 tundi ning vastupidavus üle 35 000 lülitustsükli. Lisaks on see lamp äärmiselt väikese 12 W voolutarbega, säästes sellega nii keskkonda kui rahakotti.

Sarnased tooted