Esileht / KÄSITÖÖKUNST / Küünalde valmistamine / Küünlavärvid / Küünlavärv must Bekro 5g

Küünlavärv must Bekro 5g

Tootegrupid

Osta Küünlavärv must Bekro 5g its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: G10288
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

2,00 €

Kogus:

 

Küünlavärv Bekro must 5g

Kontsentreeritud küünlavärv küünlavahale "Bekro" - helbed/laastud . Ei sobi sammasküünalde väliseks viimistlemiseks või kaunistamiseks, kuna värv võib "migreerida" . Soovitatav kontsentratsioon on  0,2-0,3 protsenti  vahamassi värvainet, ehk näiteks 1000 g vaha jaoks piisab 2-3 g värvist .

Erinevatest tootmispartiidest pärit samad värvid võivad olenevalt tootmisliinist, mille peal neid toodeti, olla erineval kujul: laastud, katkised tükid või graanulid . Värvaine valem jääb samaks!

NB!.Soovitatavast maksimaalsest kontsentratsioonist rohkem värvainet lisades ei saa te erksamat värvi. Liiga palju värvi võib ummistada küünla tahi või muuta vaha struktuuri.

"Bekro" värvid on orgaanilise päritoluga mida ei ole loomade peal testitud ja mis sobivad veganitele. Need värvid ei ole looduslikku päritolu, kuna küünaldele pole looduslikku värvi – need ei põleks korralikult ja pleekuvad kiiresti.

Soovitatav on lisada värvi madalamatel temperatuuridel 70°C-80°C v õi teha eelnevalt värvikontsentraat (värv lahustada kõrgemal temperatuuril väikses osas vahas).

"Bekro" värvid töötavad laitmatult ja ei ummista tahti.

Valmistatud Saksamaal

Müüme Bekro ja Kaiser-i küünlavärve. Suurematele kogustele kehtivad allahindlused.

Sarnased tooted