Esileht / KÄSITÖÖKUNST / Küünalde valmistamine / Küünla hulgimüük / Küünla aroomiõli 500ml Chili Mandarin

Küünla aroomiõli 500ml Chili Mandarin

Tootegrupid

Osta Küünla aroomiõli Chili Mandarin 500ml its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 140209
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!

36,00 €

 

Küünla aroomiõli Chili Mandarin 500ml.

Puhas mandariin koos tšillipipraga. Vürtsine jõulu- ja talvelõhn mis sobib ks soojal suveööl.

Lõhna märksõnad: magus apelsin, pomelokoor, punane pipar, kaneel, muskaatpähkel, aniis, must pipar. Kõik need aroomid ühes lõhnas. Nauding.

Spetsiaalselt küünlatööstuse tarbeks toodetud aroomiõli kontsentraat. Kuna küünlatööstus vajab tugevamaid aroome siis valmistataksegi küünla aroomiõlid kontsentreeritumad kui tavalised aroomiõlid.

Chilli mandarin õli sobib segamiseks kõigi vahadega. Sobib kasutamiseks ka lõhnalampides.Annustamine sõltub küünlavalmistaja soovist ja küünla materjalist. Soovitav annus 1-5%

Käesolevaga deklareerime, et küünalde aroomikontsentraadid:

  • Vastavad IFRA standarditele. (Soovi korral saadaval üksikute toodete IFRA sertifikaadid).
  • Vastavad REACH-määrusele ja ükski toode ega pakend ei sisalda aineid, mille Euroopa Keemiaagentuur ( ECHA) on avaldanud ajakohastatud SVHC kandidaatide nimekirjas (väga ohtlikud ained) alates 07.2019 
  • VASTAVUSDEKLARATSIOON Vegan-sertifikaat - meie parimate teadmiste kohaselt French Colour and Fragrance Co. ei kasuta oma toodetes loomadest saadud lõhnaaineid ega värvaineid.
  • Lõhnaaineid ja nende koostisosi (mis on loetletud RAHVUSVAHELISES KOSMEETIKALISE KOOSTISOSA SÕNASTIKUS JA KÄSIRAAMATUS - 8. väljaanne) ei ole French Color & Fragrance testinud loomadel - LOOMADE KATSETAMATA DEKLARATSIOON (TI / 9/6)

Tähelepanu. Hoida otsesest kokkupuutest nahaga. 

Tootja: French Color & Fragrance Co.

 

Sarnased tooted