www.ITs24.ee

Esileht / NUTISEADMED / Nutitelefonid ja lisad / Bluetooth kõrvaklapid / Kõrvaklapid+mikr. Xiaomi Haloy GT1 PRO

Kõrvaklapid+mikr. Xiaomi Haloy GT1 PRO

Tootegrupid

HL-GT1-PRO
HL-GT1-PRO Kõrvaklapid+mikr. Xiaomi Haloy GT1 PRO
Osta Kõrvaklapid+mikr. Xiaomi Haloy GT1 PRO its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: HL-GT1-PRO
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. The total purchase amount is not in the allowed range

22,90 € 29,90 €

Kogus:

 

Juhtmevabad Bluetooth kõrvaklapid Xiaomi Haylou GT1 Pro 

Bluetooth 5.0

Kokku 26 tundi mänguaega

IPX5 veekindel

  • Kindel helikvaliteet. 26 tundi aku kasutusaega 800 mAh laadimisvutlariga. Aku taseme indikaatorid. Stabiilne Bluetooth 5.0 ühendus. Lihtne multifunktsionaalne puutejuhtimine. DSP mürasummutus. Ainult 3,9 g. IPX5 sportlik veekindel professionaalse labori sertifikaadiga. Magnetiline kaas.
  • BLUETOOTH 5.0 TEHNIKA: Haylou GT1 Pro kasutab kõige arenenumat Bluetooth -tehnoloogiat, mis vähendab energiatarvet, kiiremat edastuskiirust (2 Mbps) ja pikemat edastusulatust. Tänu sellele omab GT1 Pro stabiilset ja kiiret ühendust ning peaaegu märkamatut viivitust. Teie GT1 Pro juhtmeta kõrvaklapid suudavad laadimisümbrise kaudu ühenduse luua IOS/Android -seadmetega.
  • 26 TUNDI MÄNGUAEGA: Haylou GT1 Pro kaasas 800 mAh kaasaskantav laadimisümbris, mis on saadaval 26 tundi mänguaega. Neli valget LED -i näitavad laadimiskorpuse aku protsenti. Kõrvaklapid võivad ühe laadimisega kesta 4 tundi ja laadimisümbris tagab täiendava 5,5 -kordse laadimise. Ärge muretsege reisimisest muusika nautimise pärast.
  • SOLID SOUND KVALITEET: AAC (Advanced Audio Coding) ja 7,2 mm polümeervaigu diafragmaga kõlar on varustatud teie GT1 Pro-ga, millel on terav bass ja pehme, selge keskmise kõrgusega heli. Lisaks tagavad DSP mürasummutustehnoloogia ja Hi-fi stereoheli teile kaasahaarava muusika- ja helistamiskogemuse.
  • IPX5 VEEKINDLUS: Professionaalse labori IPX5 veekindluse sertifikaadiga suudavad teie Haylou GT1 Pro kõrvaklapid higi ja vihma kahjustustele vastu pidada. Koos kolme erineva suurusega kõrvaotstega saate keskenduda treeningule, kartmata higikahjustusi ja kõrvast väljakukkumist.

Sarnased tooted