Esileht / Kõrvaklapid+mikr. Motospeed H60 USB

Kõrvaklapid+mikr. Motospeed H60 USB

Tootegrupid

Tootekood: 156707
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

24,90 €

Kogus:

 

Mikrofoniga kõrvaklapid Motospeed H60

 

Mugavad Motospeed H60 kõrvaklapid tagavad suurepärase helikvaliteedi ja hämmastava mängukogemuse. 3D-heli võimaldab teil täielikult oma lemmiklugude maailma sukelduda. Kvaliteetse 50 mm draiveriga saate nautida selget heli ja painutatav mikrofon võimaldab teil sõpradega vabalt suhelda ja nendega mängusiseseid tegevusi veelgi paremini planeerida.

H60 kasutab 3D virtuaalse helikogemuse loomiseks kõrgeima kvaliteediga materjale. See koos sisseehitatud 7.1 helikanaliga annab tulemuseks toote, mis pakub mängu mängides või filmi vaadates paremat keelekümblust. Samuti võimaldab see teil paremini ruumitaju ja saabuva heli suuna ära tunda, et saaksite paremini kuulda oma mängusiseseid rivaale ja reageerida nende tegevusele koheselt.

Kasutajasõbralik mikrofon
Kaasasolev teleskoopmikrofon on hõlpsaks kasutamiseks vabalt painutatav. Sellel on ka kõikidel külgedel mürasummutav tehnoloogia, mis tagab selge ja meeldiva häälsuhtluse. Nii saate oma sõprade või meeskonnakaaslastega mängus mugavalt rääkida.

Mugav kasutamine
H60 on loodud kasutaja mugavust silmas pidades. Selle kerge 330 g kaal tagab erakordse mugavuse – isegi kui kasutate seda pikka aega. Hingavad plastikust kõrvaklapid on nahasõbralikud ja meeldivad puudutusele. Kõik see muudab kõrvaklappide kasutamise nii mugavaks, kui ette kujutate.

 

  • Sagedus: 20 - 20000 Hz
  • Takistus: 2.2 kΩ
  • Tundlikkus: 54dB ±3dB
  • Kaabli pikkus: 210 cm
  • Pistik: USB

Sarnased tooted