www.ITs24.ee

Esileht / NUTISEADMED / Nutitelefonid ja lisad / Bluetooth kõrvaklapid / Kõrvaklapid Joyroom JR-TP1 gaming TWS

Kõrvaklapid Joyroom JR-TP1 gaming TWS

Tootegrupid

Tootekood: JR-TP1
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 päeva

44,90 € 65,00 €

 

Kõrvaklapid Joyroom JR-TP1 gaming TWS

Kas teile meeldivad kaasaegsed tehnoloogiad ja hindate kvaliteetset heli? Kui jah, siis peate valima Joyroom JR-TP1 True traadita kõrvaklapid. Toodet hindavad eriti mängijad, kes saavad lubada spetsiaalse režiimi. Samuti tuleb rõhku panna kaasaegsele disainile ja toote valgustatud osadele.

Kaks töörežiimi
Juhtmevabad kõrvaklapid võimaldavad teil valida kahe töörežiimi vahel, kuulata muusikat ja mängida. Helikogemuse parandamiseks saate neid hõlpsalt ja kiiresti vahetada. Veelgi enam, toode on varustatud spetsiaalse mängukiibiga PixArt BT 5.0, mis muudab selle mudeli sarnaste toodete seas silmapaistvaks.

Ergonoomiline ja kaasaegne kuju
Kõrvaklapid on kujuga, mis muudab nende kasutamise mugavaks. Nad toimivad suurepäraselt ka siis, kui kuulate muusikat pikki tunde. Lisaks on neil valgustatud komponendid, mis mõjutavad üldist esteetikat. See vidin sobib ideaalselt kaasaegse tehnoloogia entusiastidele ja innovatsioonifännidele.

Äärmiselt vastupidav
Tänu veekindlusele on toode kasulik ka rasketes tingimustes. Nii saate seda vabalt kasutada igapäevase sörkjooksu või jõusaalis treenimise ajal. Kerge vihm või higi ei mõjuta treeningu ajal kõrvaklappe.

Tehnilised andmed

  • Material: Plastik
  • Laadimisaeg: 1.5 tundi
  • Kasutusaeg kuni 6-8 tundi
  • Ooteaeg: 48 päeva
  • Ühe kõrvaklapi aku: 60 mAh
  • Laadimiskarbi aku: 500 mAh

Sarnased tooted