www.ITs24.ee

Esileht / NUTISEADMED / Nutitelefonid ja lisad / Bluetooth kõrvaklapid / Kõrvaklapid Joyroom JR-TL7 TWS IPX5

Kõrvaklapid Joyroom JR-TL7 TWS IPX5

Tootegrupid

Tootekood: JR-TL7
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 päeva

29,90 € 34,00 €

 

Kõrvaklapid Joyroom JR-TL7 TWS IPX5

Kas olete väsinud kõrvaklappide pidevalt sassis kaablitest? Valige kaasaegne lahendus, milleks on juhtmevabad kõrvaklapid Joyroom JR-TL7 TWS. Tänu neile saate mugavalt kuulata oma lemmikmuusikat ja rääkida sõprade või sugulastega. Saate neid kasutada tööle sõitmisel, pärastlõunal puhates või jõusaalis treenides. Kõrvaklappide ergonoomiline kuju muudab need väga mugavaks, samas kui suure mahutavusega aku tagab pikaajalise kasutamise.

Usaldusväärne Bluetooth 5.0 tehnoloogia
Juhtmevabad kõrvaklapid sobivad ideaalselt nutitelefoniga. Saate need hõlpsalt arvutiga ühendada, et teie igapäevane töö oleks lihtsam. Samuti on võimalik ühendada mõne meetri kaugusel asuva seadmega. Kaasaegne tehnoloogia vastab väga heale heli edastamisele ja häirete puudumisele.

Veekindel
Kõrvaklapid on veekindlad, saate neid kasutada intensiivse treeningu ajal või vihma ajal. IPX5 sertifikaat tagab kõrvaklappide pikaajalise töö.

Suure mahtuvusega aku
Laadige üks kord kõrvaklappe, et kuulata muusikat umbes 6 tundi või rääkida telefoniga 3 tundi. Kui aku tühjeneb, tuleb vaid kõrvaklapid ümbrisesse panna ja laadimine algab automaatselt. Nii saate täiendavaid töötunde ja te ei pea muretsema elektrile juurdepääsu pärast.

Kõrvaklappide ergonoomiline kuju ja väike kaal
Juhtmevabad kõrvaklapid on kaasaegse disaini ja ergonoomilise kujuga, mis tagab kasutusmugavuse. Veelgi enam, väga laadimiskott on väike ja kerge. Seetõttu võite selle taskusse panna, see ei häiri teid.

Tehnilised andmed

  • Material: Plastik
  • Laadimisaeg: 1.5 tundi
  • Kasutusaeg kuni 3-6 tundi
  • Ooteaeg: 20 tundi
  • Ühe kõrvaklapi aku: 50 mAh
  • Laadimiskarbi aku: 300 mAh
  • Seadme ja klappide vaheline maksimaalne distants: 10 meetrit

Sarnased tooted