Esileht / SPORT&HOBI / Sport ja tervis / KoeraGPS seadmed / KoeraGPS Alpha 100+rihm TT15

KoeraGPS Alpha 100+rihm TT15

Tootegrupid

Osta KoeraGPS Alpha 100+rihm TT15 its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-01041-51
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
ESTO järelmaks kuumaks al. 70,82 €

829,00 €

 

Puuteekraaniga koera GPS

  • Jälgi kuni 20 koera korraga kuni 14,4km kauguselt
  • Heli-ja vibraalarmid
  • Salvestab koerte kiirust ja läbitud distantsi
  • Jälgi teisi Alpha seadmeid

Alpha

Hindamatu vahend jahil, Alpha 100 aitab sul saavutada optimaalse jahikogemuse. See lihtne puuteekraaniga seade võimaldab teil jälgida kuni 20 koera või teist Alpha seadet kuni 14,4km kauguselt.

Jälgi oma koeri ja kaaslasi

Alpha

Mõõda iga koera kiirust, suunda ja läbitud distantsi. Plus, saada teateid, kui koer seisab või ajab jälge. Ühe Alpha 100-ga on võimalik jälgida kuni 20 koera või teist Alpha seadet.

Alpha 100 ei toeta DC rihmasid. Alpha 100 töötab ainult kaelarihmadega T5, TT10, TT15.

Kui koeral on T5 kaelarihm mis on ühendatud Alpha 100'ga, siis Astro käsiseadmega see kaelarihm enam ei ühildu! Ja vastupidi, st. Alpha 100 ja nt. Astro 320'ga ei saa jälgida üheaegselt sama koera kaelarihma.

Treeni oma koera

Alpha 100 koos TT15 rihmaga aitab teil treenida ja kontrollida oma koera. Seadmel on 18 hetkelist taset ja 18 pideva taset, koera treenimiseks elektriimpulssidega.

Pikenda aku kestvust

Kui kasutate T5-d, lülita rihm nn Rescue Mode resiimi, et pikendada aku eluiga. Kui T5 aku mahutavus väheneb umbes 25 protsendini, muudab seade automaatselt info uuendamise kiirust, iga 2,5 sekundi pealt 2 minuti peale. See re˛iim säästab aku eluiga ja annab sulle rohkem aega, et otsida ja leida oma koerad.

Plaani oma järgmine reis

Võtta ohjad enda kätte ja planeeri oma järgmine seiklus Basecamp tarkvaraga, mis võimaldab sul vaadata ja organiseerida kaarte, asukohapunkte, teekondi ja jälgi. See tasuta reisiplaneerimise tarkvara võimaldab sul isegi luua Garmin seiklusi, mida saad jagada sõprade, pere või teiste seiklejatega. Basecamp kuvab topograafilise kaardi andmeid 2-D või 3-D kuvana arvuti ekraanil, sealhulgas ka kontuurjooned ja kõrguse profiilid. Samuti on võimalik edastada kvaliteetseid raster kaardi pilte seadmesse, kui ostate Birdseye Select või Birdseye satelliitfotosid.

Jaga juhtmevabalt

Alpha 100`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi, teekondi ja geopeituse punkte juhtmevabalt teiste ühilduvate Garmin GPS seadmete kasutajatega. Nüüd saad saata oma lemmik matka sõbrale nautimiseks või geopeituse punkti avastamiseks. Andmete jagamine on lihtne. Oma informatsiooni saatmiseks samasugusele seadmele puuduta lihtsalt "Saada" nuppu. Alpha 100 võimaldab ka edastada koerte asukoha info reaalajas Garmin DriveTrack 70LMT - 7" tollisele ekraanile või fenix 3 kella ekraanile sinu randmel.
NB! Vajalik Alpha 100 tarkvara uuendus

Muutke oma arvuti baasjaamaks

Laadi oma sülearvutile BaseCamp, et muuta see baasjaamaks, et jälgida koeri ja / või kaaslasi (kuni 20 Alpha seadet või T5 koera kaelarihma). Vaata reaalajas GPS infot suuremalt ekraanlit, mistõttu see sobib ideaalselt koerte otsingu- ja päästemeeskondadele. Ja kuna see kasutab GPS/GLONASS, saad turvaliselt ja probleemivabalt jälgida infot, isegi juhul, kui Interneti ja mobiiltelefoni teenus ei ole kättesaadav.

Sarnased tooted