Esileht / Klaviatuur+Hiir Dell KM7321W EST BT+2,4G

Klaviatuur+Hiir Dell KM7321W EST BT+2,4G

Tootegrupid

Klaviatuur+Hiir Dell KM7321W EST BT+2,4G

Osta Klaviatuur+Hiir Dell KM7321W EST BT+2,4G its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 580-AJQT
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 7,44 €

86,90 € 99,00 €

Kogus:

 

Klaviatuur+Hiir Dell KM7321W EST

 

Kogege suurepäraseid multitegumtöö funktsioone stiilse ja mugava esmaklassilise klaviatuuri ja hiire kombinatsiooniga.

Paindlik multitegumtöö
Ühendage selle esmaklassilise klaviatuuri ja hiire kombinatsiooniga sujuvalt kuni kolm seadet. Kahe režiimiga RF 2,4 GHz ja Bluetooth 5.0 ühenduvus võimaldavad teil ühendusrežiimi klahvi või klaviatuuri ja hiire nupuga seadmete vahel vaevata lülituda.

Navigeerige täpselt
Manööverdage hõlpsalt erineva eraldusvõimega monitoride vahel kodus või kontoris. Delli välisseadmete halduri (DPM) tarkvara võimaldab teil hallata sisendseadmeid ja kohaneda eelistatud eelseadistatud DPI-dega 1000, 1600, 2400 või 4000 juures.

Kohandage oma teed
Saate kiire juurdepääsu oma sageli kasutatavatele rakendustele või funktsioonidele klaviatuuri 12 programmeeritava klahvi ja 5 programmeeritava hiirenupu abil. Tehke oma tööd täissuuruses klaviatuuriga, millel on spetsiaalne numbriklahv, funktsiooniklahvid ja programmeeritud eelseaded.
Laadige alla DPM-tarkvara ja siduge oma seadmeid hõlpsalt, reguleerige hiire DPI-d, kontrollige aku ja ühenduvuse olekut, programmide otseteid ja värskendage uusimale püsivarale.

Hästi läbimõeldud disain
Läbimõeldud disainiga vaikne klaviatuur on õhuke ja stiilne esmaklassilise tunde ja titaanhalli viimistlusega. Kogege kogu päeva mugavust tänu vormitud hiirele, mis sobib ideaalselt teie kätte. Klaviatuuri reguleeritavad kaldega jalad annavad teile paindlikkuse ideaalses tippimisasendis töötamiseks.

Vastupidav ja turvaline
Dell Premier mitme seadmega juhtmevaba klaviatuuri ja hiire kombinatsiooni, mille toiteallikaks on üks tööstusharu juhtivatest akudest (kuni 36 kuud kestvus), on rangelt testitud, et see toimiks sujuvalt teie Delli süsteemiga. Klaviatuur pakub 128-bitist AES-i (Advanced Encryption Standard) krüptimist, mis kaitseb teie andmeedastust teie arvutites ja seadmetes, pakkudes teile tippimise ajal turvalist ühendust.

Ühilduvus

  • 2,4 GHz: Windows 7, Windows 8.1 ja 10; Mac; Linux (Red Hat Enterprise 8.0 / Ubuntu 18.4); Chrome ja Android OS
  • Bluetooth: Windows 8.1 ja 10; Mac; Linux (Red Hat Enterprise 8.0 / Ubuntu 18.4); Chrome ja Android OS

Sarnased tooted