Esileht / ARVUTID&IT / Hiired ja klaviatuurid / Mänguri klaviatuurid / Kalviatuur Fury Skyraider RGB US

Kalviatuur Fury Skyraider RGB US

Tootegrupid

Tootekood: NFU-1697
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!

13,20 €

 

Mänguri kalviatuur Fury Skyraider

 

Anti-Ghosting
Maksimaalse täpsuse tagamiseks mängu ajal on Fury Skyraideril Anti-Ghosting funktsioon kuni 11 klahvi jaoks.
Tänu sellele tagab klaviatuur iga vajutatud nupu täiusliku lugemise isegi siis, kui kasutate mitut klahvi korraga. Keeruline kombinatsioon pole Skyraideri jaoks probleem. Ei mingeid kompromisse!

Efektiivne valgustus
Fury Skyraider on ümbritsetud muljetavaldava disainiga. Seadme ainulaadne kuju tõmbab tähelepanu ja rõõmustab ka kõige nõudlikumaid mängijaid.
Kogu paketti täiendab fenomenaalne mitmevärviline klahvivalgustus, mis annab klaviatuurile ainulaadse iseloomu. Tänu neljale heledusrežiimile saate seadet vastavalt oma vajadustele kohandada ja muuta see oma alusele täiuslikuks täienduseks.

16 multimeediaklahvi
Nüüdsest võta oma multimeedia üle kontroll! Fury Skyraider on varustatud koguni 16 multimeediumiklahviga, tänu millele olete helitugevuse muutmisest, muusika esitamisest või meili alustamisest vaid ühe nupu kaugusel!
12 multimeediumiklahvi asuvad nuppudel F1-F12 ja ülejäänud 4 on klaviatuuri ülaosas. Valige Fury Skyraideriga mugavus!

Telefonihoidja
Klaviatuur on varustatud funktsionaalse telefoni või tahvelarvuti hoidikuga, millesse saad lihtsalt oma mobiilseadme paigutada ja see on sul alati käepärast.
Tänu sellele saate sõnumitele igal ajal vastata ja kogu kõige olulisema teabe teie ees. Uuenduslikud lahendused suurendavad mugavust ja võimaldavad saavutada paremaid tulemusi, aidates saavutada suurejoonelisi võite.

Kokkupandavad jalad
Fury Skyraider on varustatud kvaliteetsete kokkupandavate jalgadega, mis võimaldavad teil klaviatuuri vastavalt oma vajadustele kohandada.
Valige enda jaoks kõige mugavam seade, Skyraider vastab alati teie ootustele ja pakub kõrget mugavust.

Windowsi klahvilukk
Öelge olulises lahingus mängu kogemata minimeerimisega hüvasti.
Nüüdsest saab mugavalt lukustada Windowsi klahvi ja siseneda mängimise täiesti uuele tasemele. Andke Fury Skyraideriga endast parim!

Randmetugi
Spetsiaalne tugi klaviatuuri allosas leevendab randmete koormust.
Skyraideri ergonoomiline disain tagab mugavad mänguseansid, mille jooksul teie käed ei väsi. Tunne end mugavalt ja saavuta parimaid tulemusi ilma ebamugavusteta!

Libisemiskindlad jalad
Nõudliku mängu ajal pole vigadeks ruumi. Seetõttu peate olema kindel, et teie klaviatuur on alati seal, kus see olema peaks.
Fury Skyraider on varustatud libisemiskindlate kummijalgadega, mis takistavad klaviatuuri kontrollimatut libisemist töölaual. Tänu sellele lubad endal olla täpne ja stabiilne igal mänguhetkel.

Multifunktsionaalne klaviatuur on asendamatu element iga mängija arsenalis. Tutvu Fury Skyraideriga ja anna endale eelis! Ergonoomiline disain, laitmatu koostekvaliteet ja lai valik funktsioone – kõik see selleks, et pakkuda teile täiuslikku tööriista mängude võitmiseks. Istuge, haarake Fury Skyraider ja iga kokkupõrge saab olema äärmiselt põnev!

Sarnased tooted