www.ITs24.ee

Esileht / Kaart Regio Eesti teed Garminile

Kaart Regio Eesti teed Garminile

Tootegrupid

Tootekood: 137384
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 päeva

35,00 €

 

Eesti teed navigeeriv kaart Garmini seadmetele.

Seoses Regio AS kaartide arendusega lõpetab Regio vanade kaartide uuendamise. Viimane uuendus jääbki viimaseks!  

Uus otsingu ja navigeerimisega kogu Eesti detailne kaart microSD (koos SD kaardi üleminekuga) mälukaardil.

Kaart sisaldab teid, asulaid, kohanimesid, aadresse, maakatet, hooneid, huvipunkte. Lisatud on kiiruspiirangute infot, v.a. üldlevinud piirangud 50 km/h asulates ja 90 km/h väljaspool asulaid. Piirangute info ei ole täiuslik.

Aadressotsing toimib aadresspunktide järgi üle Eesti kõikides asulates, kus on nimedega tänavad ja hoonete numbrid. Otsitavad on ka numbritega majad väikekohtades. Talunimed on otsitavad huvipunktide alt.

Teede kaart sobib eelkõige auto GPS seadmetele.

NB! Enne kaardi ostmist või uuendamist palume vaadata GPS seadme juhendist ja www.garmin.com, kas teie seade võimaldab antud formaadis kaarte kasutada.
Paljud uuemad seadmed (toodetud alates 2015) ei loe vanu, väiksema mahuga (alla 4GB) microSD mälukaarte. Nendes seadmetes vanemad Regio kaardiga mälukaardid (1GB ja 2 GB) ei tööta. Abi saab, kui kasutada uut Regio kaarti (ver. 2.xx), mis on uutel mälukaartidel.

Teadmiseks: Kaart tuleb aktiveerida seadmes. Seadme menüüs minge Seaded-Kaart-Kaardi info ja jätke 'linnuke' Eestis navigeerides ainult Eesti kaardi ette! Mälukaartidele eelsalvestatud kaarte ei saa kopeerida ega vaadata arvutis. Mälukaardile ei tohi lisada muid kaarte. Kaardi kustumise korral ei saa seda enam taastada. Kahjustatud kaarti tagasi ei osteta ega kompenseerita.

Sarnased tooted