www.ITs24.ee

Esileht / SPORT&HOBI / Vaba aeg ja hobid / Seikluskaamerad / Kaamera GoPro Hero7 White

Kaamera GoPro Hero7 White

Tootegrupid

Tootekood: CHDHB-601-RW
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 5-15 päeva

199,00 € 219,00 €

 

Kaamera GoPro Hero7 White

Ütle tere HERO7 White kaamerale, ideaalne partner igal seiklusel. Ta on vastupidav, väike ja täiesti veekindel, et ta saaks Sinuga alati kaasas olla. Intuitiivne puutetundlik ekraan muudab ägedate kaadrite saamise imelihtsaks. Lihtsalt tõmba ja vajuta. Kasuta aegvõtet, et saadasuurpärane selfi. Sa saad salvestada vertikaalselt ning siis lsiada oma fotod või videod otse Instagrami Story’sse. Sinu salvestatu liigub automaatselt GoPro rakendusse, et saaksid koheselt seda jagada. Ägedatest hetkedest kuni igapäeva sekeldusteni, salvesta oma elu loominguliselt koos HERO7 White kaameraga.

Vastupidav + Veekindel
Jaga oma elamusi seal, kus telefoniga ei saa. HERO7 White on vastupidav, veekindel ilma korpuseta kuni 10m ning valmis igaks seikluseks.

Intuitiivne Puutetundlik Ekraan
With a touch screen and simple, streamlined capture modes, it’s easy to jump right in and get great shots. Just swipe and tap.

Täis HD Video
HERO7 White salvestab ülihead täis HD videot. Samuti saad Sa salvestada unikaalseid time lapse videoid, et teha pikematest tegevustest lühikesed jagatavad klipid.

10MP Fotod
HERO7 White salvestab kõrge kvaliteedilisi 10MP fotosid. Ja koos sarivõttega saad teha 15 kaadrit sekundis, et ükski moment ei jääks nägemata.

Video Stabilisatsioon
Adios värisev pilt. HERO7 White salvestab sujuvat ja stabiilset videot, ole Sa suusatamas, snorgeldamas või ajamas oma koera aias taga.

Vertikaalne režiim
Salvesta fotosid ja videosi portree vaates — ideaalne jagamaks Snapchat’i ja Instagram Stories jaoks.

Foto Timer
Hüppa kaadrisse. Foto timer teeb GoPro selfie või grupifoto tegemise lihtsaks.

Häälkäsklused
Ole hetkes. Kontrolli oma HERO7 Silver kaamerad käed vabalt selliste häälkäsklustega nagu “GoPro, take a photo” ja “GoPro, start recording.”

Zoom
Ole tegevusele lähemal. Ideaalselt kadreeri oma fotod ja videod ainult ekraani puudutusega.

Lühikesed Klipid
Salvesta 15 või 30 sekundilisi video klippe, mis on ideaalse pikkusega jagamiseks.

Aegluubis Video
Kõik näeb äge välja aegluubis. Muuda oma tegevused 2x aeglasemaks, et näha naljakaid, huvitavaid ja eepilisi hetki nende täies hiilguses.

Jaga Otse Instagram Story’sse
Lisa oma stoorisse otse GoPro rakendusest – jaga kõik need märjad, liivased või lumised seiklused, mida Sa oma telefoniga salvestada ei saaks.

Automaatne Edastus Sinu Telefoni
Salvestusest jagamiseni – hetkega. Sinu fotod ja videod liiguvad otse GoPro rakendusse, et saaksid neid postitada, saata või jagada sotsiaalmeedias ülikiirelt.

QuikStories
HERO7 White saadab automaatselt Sinu salvestused GoPro rakendusse, kus see muudetakse ägedaks jagatavaks videoks koos muusika ja efektidega.

Automaatne Pilve Laadimine
Rohkem ruumi Sinu mälukaardil. Koos GoPro Plus tellimusega saad Sa varundada piiramatul hulgal fotosid ning 250GB videosi pilve.

Kõrge Kvaliteediga Audio
HERO7 White salvestab puhast, detailset heli. Sest heli on pool seiklusest.

Sobib GoPro Lisadega
Kanna seda. Kinnita seda. Armasta seda. Üle 30 sobiva lisatarviku aitab Sul saada kõige unikaalsemaid vaatenurki ning salvestada Sinu elu ägedal uuel viisil.

Kiirlaadimine
Ära jäta ühtegi hetke salvestamata. Koos Supercharger laadijaga (müügil eraldi), saad Sa laadida kiiremini kui muidu.

Karbis sisaldub:

  • • HERO7 White Kaamera
  • • Sisseehitatud Aku
  • • The Frame raam
  • • Kumer Kleebiskinnitus
  • • Sile Kleebiskinnitus
  • • Kiirkinnitus
  • • USB-C Kaabel

Sarnased tooted