Esileht / NUTISEADMED / Nutitelefonid ja lisad / Telefoni hoidikud / Hoidik Tetrax GEO dark steel

Hoidik Tetrax GEO dark steel

Tootegrupid

Osta Nutitelefoni autohoidik Tetrax GEO steel its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 126101
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

27,90 €

Kogus:

 

Autohoidik Tetrax GEO

Tetrax - nähtamatu külgetõmme:
Patenteeritud kõrgtehnoloogiline süsteem – ainulaadne lahendus portatiivsete elektroonikaseadmete ohutuks kinnitamiseks teie sõidukis.
Kuidas süsteem toimib:
- 4 magnetit neodüüm magnet (kullatud neodüümsulam) praktilises alumiiniumrõngas, patenteeritud sfääriline paigutus, mille korral magnetite poolused on suunatud nõnda, et tekib 750 g-ga võrduv külgetõmbejõud, mis tasalülitab kiirendusjõu üle 5G. Seadme külge tuleb kinnitada kõrgtõhusa 3M teibiga metallklamber (kuulub hoidiku komplekti).
- Alla 20 g raskuse hoidiku ettenähtud kandevõime on kuni 150 g mudelite EGO-GEO-FIX korral ja kuni 300 g mudeli XWAY korral (nutitelefonid või raskemad telefonid kaaluvad tavaliselt 120-140 g ning navigatsioonisüsteemid 200 g).
Miks eelistada Tetrax autohoidikut:
Tetrax autohoidikute tootesari on uus praktiline ja ohutu lahendus seadme kinnitamiseks teie autos. Hetkel kaubanduses müüdavaid vaakumiminapp-süsteeme saadavad mõningad puudused ja probleemid
- Iminapad varjavad vaadet läbi tuuleklaasi, tekitades ohtlikke "pimedaid kohti"
- Iminapp ei ole juhi käeulatuses ja puutetundlik ekraan pole mugavas asendis
- Iminapp jätab tuuleklaasile jälje – see pole kena ja annab varastele selgelt märkku mobiili või GPS seadme olemasolust autos.

Sarnased tooted