Esileht / SPORT&HOBI / Sport ja tervis / Käsi GPS seadmed / GPS Garmin GPSMAP 66s käsiGPS

GPS Garmin GPSMAP 66s käsiGPS

Tootegrupid

Osta GPS Garmin GPSMAP 66s käsiGPS its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-01918-02
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 19,39 €

379,00 €

Kogus:

 

GPS Garmin GPSMAP 66S

Premium käsi-GPS BirdsEye satelliit piltide laadimise tellimusega

  •   Suur, 3" selge värviline ekraaan
  •   Mitme positsioneerimise süsteemi kasutamine GNSS (GPS, GLONASS, Galileo)
  •   3-teljeline kompass ja baromeetriline kõrgusemõõtja
  •   BirdsEye satelliit piltide laadimine otse seadmesse tasuta aastase tellimusega
  •   Laiendatud juhtmevaba ühenduvus toetab Active Weather ilma prognooside ja animeeritud ilmastiku radari pildi allalaadimist ning Geocaching Live'i rakenduse andmete sünkroniseerimist
  •   Ühildub Garmin Explore™ rakendusega teekondade ja punktide haldamiseks
  •   LED valgusti
  •   Patareide tööaeg: 16 tundi GPS reziimis ja 1 nädal ekspeditsiooni reziimis

Legendaarsete käsiseadmete sarja uue põlvkonna esindaja GPSMAP 66 leiab kasutust nii aktiivse puhkuse harrastajate kui ka profesionaalide seas. Uus GNSS vastuvõtja Quad-Helix, Wi-Fi ühendus, 3 tolline  ekraan ja vastupidav konstruktsioon teevad GPSMAP 66 asendamatu abilise kodumetas/vetel kui ka kaugetel maadel...

Püsi kursil

Lisaks GNSS on GPSMAP 66 Altimeeter, Baromeeter ja Compassi (ABC) andurid mis aitavad sind teekonnal. Sisseehitatud kõrgusandur (altimeeter) annab ülevaate teekonna tõusudest ja langustest, samal ajal baromeeter jälgib õhurõhku ja hoiatab võimaliku ilma muutuse eest. 3-teljeline kompass näitab suunda olenemata kas liigud või seisad paigal.

Share and Compete

Vaata täpset kaarti

Lae alla planeeritava teekonna selged satelliidi pildid ja vaatta täpselt kuidas on huvitavam edasi liikuda, kuhu luua laager, leia geopeituse mänguala või lihtsalt ilusaid kohti. BirdsEye satellit pildid lae otse seadmesse - ilma aastase tellimuseta.

Share and Compete

Ilma prognoos

Oled alati teadlik ilmastiku oludest ühendades GPSMAP 66 oma nutiseadmega läbi Bluetooth®i. Saad vastu võtta Active Weather ilmateate uuendusi koos sademete, temperatuuri, pilvisuse ja tuule kaartidega. Samuti saad ka ilmaradari pildi mille abil saad planeerida lähimaid tegemisi.

Leia aardeid

GPSMAP 66s ja GPSMAP 66st seadmed aiatavad tõsta geopeituste mängimise oskusi. Värskenda automaatselt aarete uusimaid peidikute nimekirja läbi Geocaching Live’ mis sisaldab peidiku kirjeldust, logi ja viipasid.  Wi-Fi® ühilduvus ja Garmin Connect™ võimaldavad loobuda käsitsi koordinaatide sisestamisest või paberile printimisest ja iga leid laetakse automaatselt sinu Geocaching.com profiilile.

Share and Compete

Avasta Garminiga koos

Olles isegi väljaspool mobiili levi ühildub GPSMAP 66  Garmin Explore mobile rakendusega ja võimaldab planeerida, ülevaadata ning sünkroniseerida andmeid nagu teekonna punktid, teekonnad ja logid. Lisaks saad ülevaadata lõpetatud tegevused/harjutused otse tegevuskohas.

 Share and Compete

Sobib rasketesse tingimustesse

Valmistatud äärmuslikeks oludeks.Vastab militaarsele standardile (MIL-STD-810G) põrutus-, vee- ja termokindluse poolest.  (kasutab 2 x AA patareisid). Seadmel on LED valgusti mis töötab ka SOS majakana hädaolukorras. Seadme ekraan sobib öövaatlusseadmega jälgimiseks. 2 x AA patareid kestavad  kuni 16 tundi GPS olekus ja 1 nädal matkal.

Share and Compete

GPSMAP 66 lifestyle

Sarnased tooted