www.ITs24.ee

Esileht / SPORT&HOBI / Auto ja moto / Veoauto navid / GPS Garmin dezl LGV700 veoautole

GPS Garmin dezl LGV700 veoautole

Tootegrupid

Osta GPS Garmin dezl LGV700 MT-D veoautole its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-02313-10
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva jooksul
ESTO järelmaks kuumaks al. 

399,00 €

Kogus:

 

Suure ekraaniga veoauto navigaator Garmin dezl LGV700 MT-D

VEOKI NAVIGATSIOONISEADE KA PIKKADEKS SÕITUDEKS

LGV700 on lihtsasti loetav 7-tollise ekraaniga veoauto GPS mis suudab veoauto teekonda marsruutida arvestades veoki suurust ja kaalu, andes sulle selge pildi eesootavast teekonnast.

 

Ära maga midagi maha. Suur 7-tollise puuteekraani abil näed, kuhu pead minema.
 

 

Leia parim sinu veoki jaoks kohandatud marsruut. Seade annab hoiatusi eesootavatest ohtudest, nagu järsud tõusud.

 

Puhkeaeg? Truck Parking Europe näitab tee peale jäävaid puhkealasid.

 

Otsid tanklat või duširuumi? Kasuta veokiteenuste kategooriat, et leida endale lähim huvipunkt.

 

Leia kohalikud laadimisalad või jaotuskeskused laadimisjuhiste funktsiooniga.

 

Hääljuhised ja käed-vaba telefonikõned.

Näe suuremat pilti

Suur ekraan

Kohandatud marsruutimine Truck Parking Europe
Ere ja selgesti loetav 7-tolline puuteekraan on loodud lihtsaks ja intuitiivseks kasutamiseks. Sisesta oma veoki andmed (kõrgus, kaal, pikkus, laius, ohtlik veos), et leida kõige sobivam ja mugavam marsruut oma sihtkohta.
Vajad parkimiskohta oma veokile? Truck Parking Europe andmebaas aitab sul leida tee peale jäävaid veokiparklaid. Samuti saad tulemusi filtreerida vastavalt koha peal olevatele lisateenustele, nagu Wi-Fi, dušid, turvalisuse tase ja palju muud. Kui GPS on ühenduses Garmin Drive telefonirakendusega saad jälgida ka seda, kui täis parkla hetkel on.
Populaarsemad teekonnad Juhihoiatused Laadimisjuhised
Sõidad tundmatus kohas? Saad vaadata populaarseimaid teekondi, mida teised veokijuhid kasutavad. Ohutuma sõidu ja teadlikkuse suurendamiseks annab GPS sulle juhihoiatusi eesootavatest järskudest kurvidest, kiirusepiirangu muutustest, raudteeülesõitudest ja paljust muust. Sihtkohale lähenedes näitab GPS potensiaalseid laadimisalasid ja jaotuskeskuseid, et sul oleks lihtsam näha, kuhu minna.
Vali õige peatuspaik Lihtne pauside planeerimine
Leia endale sobivad puhkealad, kasutades eelsalvestatud veoki puhkealade ja remonditöökodade andmebaasi, mis lubab sul tulemusi filtreerida brändi või lisateenuste järgi. Õigeaegsed märguanded, et saaksid igast puhkepausist maksimumi võtta.

Nutikam sõit.

Hääljuhised Juhtmevabad uuendused Liiklus, ilm, kütusehinnad
Vajad juhiseid? Dezli hääljuhised annavad märku eesootavatest pööretest, et saaksid fokusseerida sõitmisele. Sisseehitatud Wi-Fi abil saad oma kaarte ja tarkvara uuendada arvutit kasutamata. Ekraanile saabuvad märguanded, kui uued uunedused on välja tulnud. Ühenda dēzl LGV700 oma nutiseadmega ja lae alla Garmin Drive rakendus, et saaksid näha liiklusinfot, ilmateadet ning reaalaja kütusehindasid.
Käed-vaba helistamine Nutiteavitused
Sisseehitatud Bluetooth® juhtmevaba tehnoloogia abil saad oma ühilduva nutiseadme GPS'iga ühendada, et teha käed-vaba kõnesid.  Kui nutiseadme Garmin Drive rakendus on GPSiga ühendatud, näed ekraani servas ka nutiteavitusi.

Mugavam elu teel olles

TripAdvisor Leia kohti nime järgi Kattuvus
Vaata oma sihtkohas olevate hotellide, restoranide ja vaatamisväärsuste TripAdvisori hinnanguid Eellaetud Foursquare info abil saad otsida kohti mitte vaid aadress, vaid ka nime järgi. Tasuta kaardiuuendused ja kogu Euroopat kattev teede kaart.
Kiire teekonna arvutamine Lisa tagurduskaamera Pealtnägija kes ei pilguta
Leia parim teekond kiiremini, kui ühendad oma LGV700 oma nutitelefonis oleva Garmin Drive rakendusega. Ühilda BC 30 tagurduskaamera oma GPSiga et näha, mis su veoki taga toimub. (müügil eraldi) Garmini pardakaamera on usaldusväärne pealtnägija, kes salvestab kogu su reisi video. Müügil eraldi. 

Sarnased tooted