Esileht / NUTISEADMED / Nutikellad / Aktiivsusmonitorid / Garmin Vivosport hall S/M

Garmin Vivosport hall S/M

Tootegrupid

Osta Garmin Vivosport hall S/M its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-01789-20
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 8,05 €

129,90 €

Kogus:

 

Garmin Vivosport

Nutikas aktiivsusvõru,randme pulsimõõtja ja GPS

  • Treeni siseruumides või jälgi GPS-i abil oma tegemisi väljas
  • Sisaldab treeningujälgimise tarkvara nagu nt. maksimaalset hapniku omastamise võimet ja ealisi iseärasuste arvestust 
  • Jälgib stressitaset ööpäevaringselt ja tead kuidas keha reageerib võimalikele stressi tekitajatele
  • Pidevalt valgustatud värviline õhukene Garmin Chroma Display™  ekraan
  • Kasuta ühendusi2,nagu nutiteavitused ja LiveTrack jälgimist 
  • Akukestvus3: max 7 päeva nutikellana ja 8 tundi GPS olekus

See aktiivsusvõru sisaldab mitmeid motiveerivaid rakendusi.Kompaktses ja tagasihoidlikus Vívosport võrus on GPS, mille abil saad jälgida oma tegevust väljas.  Lisaks on sellel erinevaid ööpäevaringset treenituse taseme ja stressi jälgimise rakendusi ja mugav andmete automaatne laadimine Garmin Connect™ -keskkonda. Vivosport on mitmekülgne aktiivsuse jälgimise tööriist.

Rabele väljas või toas

GPS jälgib su tegemisi väljas. Vívosport jälgib jooksmise,kõndimise ja rattasõidu aega,kiirust või rütmi ja näitab su toimetusi Garmin Connect kaardil.Lisaks on siin eellaetud erinevaid harjutusi mida võid omal tahtel suvalisel ajal järgida

 

Sports on the Go or at Home

Igapäevane vormi ja stressi jälgimine

Jälgi vormi ja enesetunnet ööpäevaringselt Elevate™ randme pulsimõõtja1 abil. Hapniku omastamise võimekus ja ealised iseärasused on peamised vormi näitajad mida korrapärane treenimine võib aja jooksul parandada.Samuti jälgib see pulsisagedust mille alusel arvutatakse stressitase.Asja mõte on tõsta inimese teadlikkust, millal füüsilised või tunnete asjaolud lisavad stressi ja kuidas sellega hakkama saada. Daily Fitness Monitoring and Stress Tracking

Õhuke korpus,elav stiil

See aktiivsusvõru on oma omaduste kohta uskumatult õhuke.Ta sobib kõikide riietega ja võid kasutada ööpäevaringselt, kuna see kannatab suplemist ja dušši all mõnulemist.Alati rõõmsalt särav värviline Garmin Chroma Display puutetundlik ekraan reageerib erksalt ka ereda päikese all. Vívosport võru on saadaval kolm kahevärvilist trendikat varianti.Valik on sinu!

 

Slim Design, Vibrant Style

Loo ühendusi 

Kui paaristad võrukese sobiva nutiseadmega saad kasutada mitmeid nutiomadusi. Saad näiteks teksti-ja postiteateid,avalike teenuste kuulutusi.Võid otsida telefoni või muusikat ja lubada sõpradel jälgida LiveTrack abil  oma tegemisi. Automaatse sünkroniseerimisega kolivad andmed omapäi Garmin Connect keskkonda.

 

Get Connected

Jaga ja võistle

Saavutused võiks sünkroniseerda Garmin Connect keskonda mitte ainult säilitamise pärast.Garmin Connect on aktiivne võrgustik,kus kasutajad saavad suhelda ja ühiselt osaleda eesmärkide saavutamisel,ergutada üksteist ja jgada rõõmu ja pisaraid. Garmin Connect on tasuta kasutatav Garmin Connect Mobile rakenduses.

Share and Compete

Sarnased tooted