Esileht / NUTISEADMED / Nutikellad / Aktiivsusmonitorid / Garmin Vivosmart 4 Gray/Silver

Garmin Vivosmart 4 Gray/Silver

Tootegrupid

Osta Garmin Vivosmart 4 Gray/Silver its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-01995-22
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 6,21 €

99,99 €

Kogus:

 

Garmin Vivosmart 4 Gray-Silver

Stiilne aktiivsuse ja tervise jälgija

  • Õhuke, stiilne ja selge ekraaniga nutiseade
  • Sisaldab täiustatud une seiret REM (rapid eye movement) unega ja hindab öösel vere hapnikusisalduse taset randmepõhise Pulse Ox2-sensoriga
  • Fitness ja tervise jälgimise vahendid hõlmavad randmepõhist südame löögisagedust, kogu päeva stressi jälgimist, lõõgastavat hingamise taimerit, VO2 max, Body Battery ™ energiarežiimi ja palju muud
  • Pakub spetsiaalseid tegevuste taimereid jalutuskäikudel, jooksmisel, jõutreeningutel, jooga harjutsustel, basseinis ujumisel ja muudel aktiivsustel
  • Teavitusi värinhoiatusega, sh kõnede, tekstisõnumite jms kohta (Android-seadmete kasutajatele kättesaadavad teksti vastused)
  • Aku kestab kuni 7 päeva (va. Pulse Ox une jälgimise reziimis) ning on veekindel ujumiseks ja duši all käimiseks

 

Rõhuta oma stiili, paranda enasetunnet ja ole aktiivne koos uue vívosmart 4. Õhuke, veekindel on täis fitness- ja tervisetoiminguid, mis aitavad sind tervislikuma ja aktiivsema elustiili poole. Randmepõhine Pulse Oxi andur võimaldab magamise ajal vere hapniku küllastumist hinnata - või võid kohapeal kontrollida oma hapniku taset igal ajal päeva jooksul. Seade jälgib ka südame löögisagedust randmelt ja sisaldab kasulikke vahendeid, nagu kogu päeva stressi jälgimine, lõõgastava hingamisaja ja VO2 max näite. Lisaks Body Battery'i energiarežiim nõustab kas peaksid nüüd puhkama või just aktiivselt toimetama. Basseini või dušši jaoks ohutu, vívosmart 4 on koos sinuga 7 päeva järjest edastades kõiki nutiteavitusi kuni pead kella akut laadima.

Stiilne ja nutikas

Mitmes värvitoonis saadav, õhuke käevõru täiendab su stiili oma eripärase disainiga, erksat ja hõlpsalt loetavat ekraani ümritseb mettallist elegantne raam. Ekraan on ainult siis aktiivne, kui seda vajad. Aktiivsena reguleerib ekraan kontrastust automaatselt vastaval ümbritseva valguse tasemele, nii et see on nähtav ka eredas päikesevalguses. Vívosmart 4 sobitub ideaalselt sinu elustiili juurde, olenemata sellest, kas lähed kontorisse, jõusaali või basseini.

Pulse Ox näit sinu randmel

Vivosmart 4 pulsisageduse sensor näitab keha vereringe hapnikusisalduse taset. Pulse Ox mõõtmised sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas tervisest ja füüsilisest vormist. Pulse Oxi kontrollimine aitab hinnata, kuidas sinu keha hapnikku imendab. Lülita funktsioon sisse, et mõõta oma SpO2 (hapnikku sisaldust veres) üleöö, või kasutage seda igal ajal, kui soovid oma keha kohta rohkem teada.

 

Pulse Ox at your wrist

Laiendatud unejälgimine

Uni on tervise, heaolu ja füüsilise jõudluse oluline tegur. Vívosmart 4 annab ülevaate sellest, kuidas magad, jälgib kerget, sügavat ja REM une astmeid koos liikumisega uneajal. Lisateabe saamiseks lülita sisse Pulse Ox funktsioon, et oma vere hapnikusisaldust unerežiimi ajal salvestada. Ärgates, saad hõlpsalt vaadata ja võrrelda oma une andmeid Garmin Connect™ Mobile rakenduses.

Advanced sleep monitoring

Optimeeri energia kulutust

Vívosmart 4 Body Battery keha energiarežiimi hindamisel kasutatakse stressi, südame löögisageduse varieeruvuse (HRV), une ja aktiivsuse andmete kombinatsiooni, et mõõta oma keha energiavarusid igal hetkel, nii et saad planeerida oma päeva, et optimeerida aegu aktiivsusteks ja puhkamiseks. Suurem arv näitab, et oled valmis aktiivseks, samal ajal kui väiksem arv näitab, et enne treeningu tegemist pead võib olla veidi lõõgastuda ja natuke puhkama. Body Battery aitab mõista kuidas on aktiivsus mõjunud enesetundele nädala lõikes.

 

Optimise your body's energy

Päevase stressi hindamine

Tõenäoliselt koged stressi iga päev, aga kui palju? Vívosmart 4 annab märku , kui on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke päev. HRV jälgimine (südamelöögi vaheline aeg) arvutab ja kuvab stressi taseme. Lisaks on "Relax Reminder" lõõgastumise meeldetuletuse funktsioon, mida saad sisse lülitada Garmin Connect'i rakenduses. Kui stressi tase tõuseb päeva jooksul, annab see vibratsiooniga randmel märku ja kuvab teate ("Take a moment to breathe?"), et läbiteha hingamisharjutused keha ja meele rahustamiseks.

 

All-day stress tracking

Sarnased tooted