Esileht / NUTISEADMED / Nutikellad / Aktiivsusmonitorid / Garmin Vivosmart 3 sinine

Garmin Vivosmart 3 sinine

Tootegrupid

Osta Garmin Vivosmart 3 sinine its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-01755-22
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

79,00 €

Kogus:

 

Garmin Vivosmart 3 - aktiivsusmonitor

Nutivõre aktiivsuse ja treeningu jälgimiseks koos randmelt pulsimõõtjaga

  •   VO2 max määramine, treeningu kestvuse ja jõutreeningu mõõtmine
  •   Heaolu jälgimine ja stressi hindamine
  •   24/7 pulsilugemine ja salvestamine
  •   Sammulugeja, korruste ja kalorite arvestaja, intensiivminutite loendaja, unejälgimine jpm.
  •   Ujumis- ja pesemiskindel
  •   Akukestvus: kuni 5tundi

vívosmart 3 jälgib su treeninguid ja ööpäevast aktiivsust, hoiab sind ühenduses infomaailmaga ja kõike seda märkamatult, sobitudes sinu moestiiliga. 

 

Peen, stiilne, tark

Las vivosmart 3 täiendab su stiili ilma ülepingutamata. Tänu peenikesele silmapistmatule rihmale on vivosmart 3 täpselt sama moodne nagu iga teine riietus ese su garderoobis.Isegi parem, see on peensuse tipp. Aktiivsusmonitori peidetud ekraan on ainult nähtav, kui sa seda ise soovid. Kui sa seda ei kasuta, peitub see ära seadmesse. See on täiuslik kaaslane kontorisse, jõusaali, basseini või kuhu iganes sa sattuda võid.

vivosmart 3 - Fashion

 

 

Igapäevase aktiivsuse jälgimine

Lisaks Elevate randmelt pulsilugemise tehnoloogiale on vivosmart 3’l suurepäraseid funktsioone, mis annavad sulle paremini aimu oma praegusest treeningu tasemest. See on esimene aktiivsusmonitor, mis näitab VO2 maks näitu. Vivosmart 3 määrab isegi sinu kehalise vormi vanuse, mida saab langetada raske töö ja regulaarse treeninguga.

vivosmart 3 - VO2

 

 

Päevase stressi jälgimine

Vivosmart 3 jälgib sinu südametööd – löögisageduse muutlikust "heart rate variability (HRV)". Vaata graafikut seadme ekraanilt ning kui  stressi tase hakkab tõusma, annab vivosmart 3 sulle koheselt märku. Tänu sellele suudad tuvastada kergelt stressi allikaid ja tänu vivosmart 3-le neid leevendada.

vivosmart 3 - Stress

 

At a Glance

 

Automaatne aktiivsuse jälgimine

Vivosmart 3 aktiivsuse jälgimise võimalused sisaldavad endas sammude, korruste lugemist, põletatuid kaloreid, intensiivsuse minuteid jpm. Move IQ tuvastab automaatselt tegevuse, olgu see siis kõndimine, ujumine, rattasõit või elliptiline treening. Saab ka alustada ajalist kõndimise või jooksmise tegevust. Sul on vabadus tõusta üles ja hakata liikuma ning vivosmart 3 salvestab su aktiivse eluviisi. Nagu alati saad sa oma tegevusi vaadata tagantjärgi Garmin Connect keskkonnas.

 

Isiklik harjutuste arvestaja

Alustades treeningut vivosmart 3 jäädvustab su harjutused, teeb märkmeid su aktiivsus- ja puhkeaegadest, andmed treeningust lisatakse su Garmin Connect kontole järgmise sünkroniseermisega - tänu sellele saad oma treeningut vaadata tagantjärgi.

vivosmart 3 - Reps

 

 

Nutiteavitused ja nuti-funktsioonid

Püsi oma elutempos, vaata e-maile, sõnumeid ja sotsiaalmeedia teavitusi otse oma randmelt. Lisaks funktsioonid, mis aitavad sul ühenduses olla nagu näiteks automaatsed üleslaadimised Garmin Connect-i ja ühilduvus TrueUp-iga, mis laseb sul sünkroniseerida mitut aktiivsusmonitori. Funktsioon "leia mu telefon" ja muusika mängija on ka kättesaadavad randmelt.

vivosmart 3 - Notifications

 

Ühenda ja võistle

Vivosmart 3 aktiivsus monitor annab täieliku ülevaate aktiivsusest, automaatselt sünkroniseerib Garmin Connect keskkonnaga, kus sa saad vaadata oma progressi, liituda võistlustega ja isegi jagada seda sotsiaalmeedias. Garmin Connect on tasuta ja saadaval nii arvutis kui ka su nutiseadmes ( Garmin connect Mobile app).

Sarnased tooted