Esileht / NUTISEADMED / Nutikellad / Jooksukellad / Garmin Forerunner 220 m/p +pulsivöö

Garmin Forerunner 220 m/p +pulsivöö

Tootegrupid

Osta Garmin Forerunner 220 m/p +pulsivöö its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 010-01147-40
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 10,10 €

195,00 €

Kogus:

 

Treener igas kellas


Forerunner 220 mõõdab olulisi andmeid nagu vahemaad, kiirust ja pulssi. See on nagu treener käel, pakkudes pidevat tagasisidet ja võimalust salvestada kõik oma statistika nii, et saad keskenduda oma jooksule. Lisaks GPS-le, et arvutada vahemaad ja kiirust, on 220-l sisseehitatud kiirendusmõõtur. See võimaldab arvutada vahemaa ja tempo andmeid ka siis, kui olete siserajal või jooksulindil, mis varem eeldas jalaanduri olemasolu. Kiirendusmõõtur salvestab ka vahemaad, kui GPS signaal ei ole saadaval - näiteks kui sa jooksed läbi tunneli. Ja reaalajas treeneri abiks trenni ajal, ühildub 220 tasuta koolituskavadega Garmin Connect lehel.

Lihtne kasutada


220 on üks esimesi Garmin jooksukellasid, millel on värviline ekraan ja  millelt on lihtne kiirelt oma andmeid vaadata. Samuti lihtsad nupu funktsioonid ja vastupidav hingedega rihm, mis on mugav iga suurusega randmele.

Lisafunktsioonid


Saad seadistada hoiatusi pulsi, tempo või jooksu/kõndimis intervallidele, et saaksid paremini püsida soovitud vahemikus. Forerunner 220`l on vibra- ja helialarmid ning sa saad kohandada oma kella nii, et ta annab kas ühte tüüpi hoiatusi või mõlemaid. Kui trenn on tehtud ja salvestatud, saad vaadata ajaloost, kuidas sul läks. Forerunner 220 märkab ka, kui saavutad mõne isikliku rekordi jooksu ajal nagu sinu kiireim kilomeeter, 5k, 10k, pool või täis maraton või pikim jooks tänaseni.

Püsi ühenduses


Kas oled nagu enamik jooksjad ning soovid analüüsida andmeid pärast oma jooksu või võistlust aga sul ei pruugi olla võimalust pääseda arvuti ligi? Forerunner 220 lahendab probleemi - automaatselt üleslaadides andmed Garmin Connect lehele, kus saad salvestada, planeerida ja jagada oma tegevusi. Lihtsalt lae alla tasuta Garmin Connect Mobile app oma nutitelefoni ja siis seo oma kellaga. Kui salvestad oma trenni siis laetakse see automaatselt üles Garmin Connect lehele kohe, kui oled telefoni läheduses.
Lisaks kuulub Connect funktsioonide hulka reaalajas jälgimine, mis võimaldab sinu sõpradel ja fännidel jälgida su trenni statistikat ja asukohta reaalajas. Sul on vaja vaid telefon siduda kogu oma jooksu ajaks 220-ga ning kasutada rakenduses LiveTrack funktsiooni. Võid jagada oma võite ka sotsiaalsmeedia saitidel, saates uuendused läbiGarmin Connect Mobiili rakenduse.

Sarnased tooted