Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Registraatori etiketid / Etikett registraatorile 25 lehte 192x59 valge*

Etikett registraatorile 25 lehte 192x59 valge*

Tootegrupid

Osta Etikett registraatorile 25L 192x59 valg* its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: ZL6061-25
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

9,00 €

Kogus:

 

Registraatori etikett Avery Zweckformilt L6061-25 - 192x59mm, 25 lehte pakis, valge

Registraatori etikettidega saad kiirelt ja kergelt oma arhiivi organiseerida. Etiketid on läbipaistmatud, peale kleepides peidavad eelnevad kirjed, midagi ei jää läbi kumama. Valikus on erinevat värvi (värvidega saad luua erinevaid süsteeme) ja erinevates suurustes registraatori etikette (nii kitsale kui ka laiale registraatorile, pikemaid ja lühemaid variante). Lihtsalt kirjuta või prindi etiketile soovitud tekst ja/või pilt ning kleebi see kiirköitja seljale.

Avery Zweckformi etikettidele on väga mugav printida lehel www.avery.fi - lihtsalt sisesta pakendil olev etiketi kood ja asu kujundama. Vastavalt etiketi koodile leiab programm ise sobivad mõõdud ning prindib lehele täpselt õiges mõõdus teksti või pildi.

Kuna programm on üles laetud veebi, uueneb see ise automaatselt ning jääb ära igasugune keerukas programmide installimine ja uuendamine. Luues eelnevalt mainitud lehele kasutajakonto on võimalik kõik etikettide kujundused salvestada isiklikku pilveruumi ning hiljem neid uuesti kasutada. 

Avery etikettidel on QuickPEEL tehnoloogia, mis võimaldab etiketi aluspaberilt kiiresti eemaldada.

 

Sarnased tooted